Home > Staff Directory > Staff Directory: R

Staff Directory: R

A   B   C   Č   Ć   D   Đ   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   Š   T   U   V   W   X   Y   Z   Ž

asist. dr.Raič Martin 
+386 1 4766 611
Extension: 611
Office: 512
martin.raic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Rakovec Jože, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 663
Extension: 663
Office: 119
joze.rakovec@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Ramšak Anton 
+386 1 4766 583
+386 1 4773 723
anton.ramsak@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Ravnik Miha, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 631
Extension: 631
Office: 413
miha.ravnik@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Razpet Marko 
+386 1 5892 211
Office: P033
marko.razpet@guest.arnes.si
doc. dr.Rejec Tomaž 
+386 1 4766
tomaz.rejec@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Repovš Dušan 
dusan.repovs@guest.arnes.si
 Rigler Martin, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766
martin.rigler@fmf.uni-lj.si
 Rihtar Janez, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766
janez.rihtar@fmf.uni-lj.si
 Rihtaršič Urška 
prof. dr.Rosina Mitja, zaslužni profesor
+386 1 4766 566
+386 1 4773 781
Extension: 566
Office: 422b
mitja.rosina@fmf.uni-lj.si
 Rudolf Tina 
+386 1 4766 619
Extension: 619
Office: 312
tina.rudolf@fmf.uni-lj.si
 Rupnik Špela 
+386 1 4766 626
Extension: 626
Office: 017 (računovodstvo)
spela.rupnik@fmf.uni-lj.si
 Rus Marko, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766
marko.rus@fmf.uni-lj.si
asist.Ružić Nina, univ. dipl. mat.
+386 1 4766 616
Extension: 616
Office: 316 na Jadranski 19 (stavba fizike)
nina.ruzic@fmf.uni-lj.si