Domov > Imenik sodelavcev > Imenik sodelavcev: K

Imenik sodelavcev: K

A   B   C   Č   Ć   D   Đ   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   Š   T   U   V   W   X   Y   Z   Ž

asist. dr.Kališnik Jure 
+386 1 4766 620
+386 1 4766 551
Interna: 620
Interna: 551
Soba: 310
Soba: 514
jure.kalisnik@fmf.uni-lj.si
 Kališnik Sara 
+386 1 4766
asist. dr.Kandić Marko, univ. dipl. mat.
+386 1 4766 607
Interna: 607
Soba: 507
marko.kandic@fmf.uni-lj.si
 Kavčič Blaž, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 504
Interna: 504
Soba: 408 A, 007 A
blaz.kavcic@fmf.uni-lj.si
 Kavre Ivna, mag. fiz. in mat.
+386 1 4766 504
Soba: 408 A
ivna.kavre@fmf.uni-lj.si
akad. prof. dr.Kernel Gabrijel, zaslužni profesor
+386 1 4766
prof. dr.Kerševan Borut Paul 
+386 1 4773 454
Interna: 454
borut.kersevan@ijs.si
asist. dr.Kladnik Gregor, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766-679
Interna: 679
Soba: 008
gregor.kladnik@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Klavžar Sandi 
+386 1 4766 557
Interna: 557
Soba: 403
Sandi.Klavzar@fmf.uni-lj.si
 Klavžar Maja 
+386 1 4766 522
Interna: 522
Soba: 322
maja.klavzar@fmf.uni-lj.si
 Klemenčič Rado 
+386 1 4766 532
Interna: 532
Soba: 315
rado.klemencic@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Kljenak Ivo 
+386 1 4766
ivo.kljenak@fmf.uni-lj.si
 Klobas Katja 
+386 1 4766
doc. dr.Kobal Damjan 
+386 1 4766 538
Interna: 538
Soba: 413
damjan.kobal@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Koc Pino 
+386 1 2513 809
Interna: 809
Soba: 105
pino.koc@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Kodre Alojzij Franc 
+386 1 4766 560
+386 1 4773 530
Interna: 560
Soba: 401
alojz.kodre@fmf.uni-lj.si
 Kokot Gašper 
+386 1 4766
asist. dr.Končar Boštjan 
+386 1 4766
bostjan.koncar@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Konvalinka Matjaž 
+386 1 4766 617
Interna: 617
Soba: 510
matjaz.konvalinka@fmf.uni-lj.si
 Kos Žiga, mag. fiz.
+386 1 4766
Interna: 587
Soba: 502
ziga.kos@fmf.uni-lj.si
asist.Kos Janez, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766
Soba: 215
janez.kos@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Košir Tomaž 
+386 1 4766 539
Interna: 539
Soba: 4.31
tomaz.kosir@fmf.uni-lj.si
 Košir Peter, mag. org. inf.
+386 1 4766 532
Interna: 532
Soba: 314
peter.kosir@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Košnik Nejc 
+386 1 4766
+386 1 477 3548
Soba: C 106b
nejc.kosnik@fmf.uni-lj.si
 Kosovelj Katarina, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 527
Soba: 119
katarina.kosovelj@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Kostić Uroš 
+386 1 2301 704
+ 386 1 4766 505
Interna: 505
Soba: 408
uros.kostic@fmf.uni-lj.si
asist.Kovše Matjaž 
+386 1 4766
prof. dr.Kozak Jernej 
+386 1 4766 678
Interna: 678
Soba: 407
jernej.kozak@fmf.uni-lj.si
 Kozarski Filip 
+386 1 4766
Soba: 2.06
doc. dr.Krajnc Marjetka 
+386 1 4766 667
Interna: 667
Soba: 515
marjetka.krajnc@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Kramar Edvard 
+386 1 4766 677
Interna: 677
Soba: 428
edvard.kramar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Križan Peter 
+386 1 4766 565
+386 1 4773 786, +386 1 4773 742
Interna: 565
Soba: 406
peter.krizan@fmf.uni-lj.si
mag.Krmelj Mojca 
+386 1 4766 528
Interna: 528
Soba: 124
mojca.krmelj@fmf.uni-lj.si
asist.Krnc Matjaž, univ. dipl. inž. rač. in mat.
+386 1 4766 545
Interna: 545
Soba: 318
matjaz.krnc@fmf.uni-lj.si
 Krušič Janez 
+386 1 4766 559
Interna: 559
Soba: 325
janez.krusic@fmf.uni-lj.si
 Kukuljan Ivan 
+386 1 4766
asist. dr.Kuzman Uroš 
+386 1 4766 584
Interna: 584
Soba: 317
uros.kuzman@gmail.com