Domov > Imenik sodelavcev > Imenik sodelavcev: S

Imenik sodelavcev: S

A   B   C   Č   Ć   D   Đ   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   Š   T   U   V   W   X   Y   Z   Ž

izred. prof. dr.Saksida Pavle 
+386 1 4766 547
Interna: 547
Soba: 420
pavle.saksida@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Seliger Janez, upokojeni profesor
+386 1 4766 576
+386 1 4773 581
Interna: 576
Soba: 429
janez.seliger@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Simončič Urban 
+386 1 4766
urban.simoncic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Simpson Alex 
+386 1 4766 677
Soba: 4.28
Alex.Simpson@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Skačej Gregor 
+386 1 4766 627
Interna: 627
Soba: 412
gregor.skacej@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Skok Gregor, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 640
Interna: 640
Soba: 116
gregor.skok@fmf.uni-lj.si
 Smajić Sedika 
+386 1 4766
Soba: stavba J21 (Čistilka)
sedika.smajic@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Smrekar Jaka 
+386 1 4766 538
Interna: 538
Soba: 413
jaka.smrekar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Stepišnik Janez, zaslužni profesor
+386 1 4766 563
Interna: 563
Soba: 404
janez.stepisnik@fmf.uni-lj.si
 Stergar Jošt 
+386 1 4766 703
Interna: 703
Soba: 422
jost.stergar@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Strajnar Benedikt 
+386 1 478 4079
Soba: 320
benedikt.strajnar@fmf.uni-lj.si
 Stražišar Silvo 
+386 1 4766 593, +386 1 4766 612
Interna: 593, 612
Soba: VFP
vfp@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Strle Sašo 
+386 1 4766 615
Interna: 615
Soba: 401
saso.strle@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Studen Andrej 
+386 1 4766
andrej.studen@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Svenšek Daniel 
+386 1 4766 631
Interna: 631
Soba: 413
daniel.svensek@fmf.uni-lj.si