Domov > Imenik sodelavcev > Imenik sodelavcev: Oddelek za fiziko

Imenik sodelavcev: Oddelek za fiziko

Oddelek za fiziko | Zunanji sodelavci - fizika
Oddelek za matematiko | Zunanji sodelavci - matematika
Računalniški center | Podporne službe | Knjižnice

asist.Aplinc Jure, mag. fiz.
+386 1 4766
Interna: 577
Soba: 502
jure.aplinc@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Arčon Denis 
+386 1 4766 581
+386 1 4773 524
Interna: 581
Soba: 424
denis.arcon@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Bajd Franci 
+386 1 4766
franci.bajd@fmf.uni-lj.si
 Birko Danijela 
+386 1 4766
danijela.birko@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Bonča Janez 
+386 1 4766 561
+386 1 4773 587
Interna: 561
Soba: 402
janez.bonca@fmf.uni-lj.si
 Bregar Anja, mag. fiz.
+386 1 4766 587
Interna: 587
Soba: 502
anja.bregar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Čadež Andrej, zaslužni profesor
+386 1 4766 533
Interna: 533
Soba: 213
andrej.cadez@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Cizelj Leon 
+386 1 5885 450
Interna: +386 1 5885 330
Soba: Reaktor A 109
Leon.Cizelj@ijs.si
doc. dr.Čopar Simon, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 569
Interna: 569
Soba: 410
simon.copar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Čopič Martin 
+386 1 4766 655
+386 1 4773 445
Interna: 655
Soba: 106
martin.copic@fmf.uni-lj.si
 Čotar Klemen 
+386 1 4766 507
Interna: 507
Soba: 215
klemen.cotar@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Cvetko Dean 
Interna: 503,679
Soba: 416,008
dean.cvetko@fmf.uni-lj.si
 Dintinjana Bojan, dipl. inž. fiz.
+386 1 2301 704
Interna: 22
Soba: 34
bojan.dintinjana@fmf.uni-lj.si
dr.Dolenec Rok, univ. dipl. fiz.
+386 1 4773 157
rok.dolenec@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Dolinšek Janez 
+386 1 4766 585
+386 1 4773 740, +386 1 4773 290
Interna: 585
Soba: 428
janez.dolinsek@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Drevenšek Olenik Irena 
+386 1 4766 701
+386 1 4773 647
Interna: 6701
Soba: 421
irena.drevensek@fmf.uni-lj.si
 Everts Jeffrey Christopher 
+386 1 4766
jeffrey-christopher.everts@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Fabjan Dunja 
+386 1 4766 524
Soba: 214
dunja.fabjan@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Fajfer Svjetlana 
+386 1 4766 529
+386 1 4773 624
Interna: 529
Soba: 427
svjetlana.fajfer@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Faletič Sergej, prof. fiz.
+386 1 4766 533
Interna: 533
Soba: 213
sergej.faletic@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Fesel Kamenik Jernej 
+386 1 477 3262
Interna: 3262
Soba: C258
jernej.kamenik@ijs.si
prof. dr.Golob Boštjan 
+386 1 4766 503
+386 1 4773 591
Interna: 503
Soba: 416
bostjan.golob@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Horvat Martin 
+386 1 4766 588
Interna: 588
Soba: 418
martin.horvat@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Humar Matjaž 
+38614773190
Soba: A119
matjaz.humar@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Jejčič Sonja 
+386 1 4766
sonja.jejcic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Jeraj Robert 
+386 1 4766 703
Interna: 703
Soba: 422
robert.jeraj@fmf.uni-lj.si
 Jesenko Blaž, univ. dipl. mikrobiol.
+386 1 4766638
Interna: 638
Soba: 114
blaz.jesenko@fmf.uni-lj.si
akad. prof. dr.Kernel Gabrijel, zaslužni profesor
+386 1 4766
prof. dr.Kerševan Borut Paul 
+386 1 4773 774
Soba: 430
borut.kersevan@ijs.si
asist. dr.Kladnik Gregor, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766-679
Interna: 679
Soba: 008
gregor.kladnik@fmf.uni-lj.si
asist.Klobas Katja 
+386 1 4766 504
Interna: 504
Soba: 408 a
katja.klobas@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Kodre Alojzij Franc, zaslužni profesor
+386 1 4766 560
+386 1 4773 530
Interna: 560
Soba: 401
alojz.kodre@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Kopač Drejc, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 524
Interna: 524
Soba: 214
drejc.kopac@fmf.uni-lj.si
 Kos Pavel 
+386 1 4766
Soba: 418
pavel.kos@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Košnik Nejc 
+386 1 477 3548
+386 1 477 3548
Soba: IJS, C 106b
nejc.kosnik@fmf.uni-lj.si
asist.Kosovelj Katarina, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 527
Soba: 119
katarina.kosovelj@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Križan Peter 
+386 1 4766 565
+386 1 4773 786, +386 1 4773 742
Interna: 565
Soba: 428
peter.krizan@fmf.uni-lj.si
asist.Kukuljan Ivan, mag. fiz.
+386 1 4766 505
Interna: 505
Soba: 408
ivan.kukuljan@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Lahajnar Gojmir, upokojeni profesor
+386 1 4766 582
Interna: 582
Soba: 428
gojmir.lahajnar@fmf.uni-lj.si
dr.Lengar Igor 
+386 1 4766
igor.lengar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Likar Andrej, upokojeni profesor
+386 1 4766 586
+386 1 4773 325
Interna: 586
Soba: 419
andrej.likar@fmf.uni-lj.si
asist.Ljubotina Marko 
+386 1 4766
Soba: 409
marko.ljubotina@fmf.uni-lj.si
 Lovšin Janez 
+386 1 4766 590
Interna: 590
Soba: 203
janez.lovsin@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Majaron Boris 
+ 386 1 477 3208
+386 1 476 6500
Interna: 3208
Soba: C-209
boris.majaron@ijs.si
prof. dr.Mankoč Borštnik Norma Susana, upokojena profesorica
+386 1 4766 525
+386 1 4773 781
Interna: 525
Soba: 105
norma.mankoc@fmf.uni-lj.si
 Marin Ana, mag. fiz.
+386 1 4766
Interna: 501
Soba: 423
ana.marin@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Mavko Borut, upokojeni profesor
+386 (0)1 5885 330
borut.mavko@fmf.uni-lj.si
asist.Medenjak Marko, mag. fiz.
+386 1 4766
Interna: 504
Soba: 408a
marko.medenjak@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Mihailović Dragan 
+386 1 4766
4773388
Soba: C223
dragan.mihailovic@ijs.si
prof. dr.Mikuž Marko 
+386 1 4766 569
+386 1 4773 634
Interna: 569
Interna: 3634
Soba: 410
Soba: C-082
marko.mikuz@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Milanič Matija 
+386 1 4766 703
Soba: 422
matija.milanic@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Mohorič Aleš 
+386 1 4766 591
Interna: 591
Soba: 201
ales.mohoric@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Muševič Igor 
+386 1 4766 562
+386 1 4773 572
Interna: 562
Soba: 403
igor.musevic@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Osterman Natan 
+386 31 372486
Soba: P16, P17
natan.osterman at fmf.uni-lj.si
asist. dr.Petelin Andrej, univ. dipl. fiz.
+386 1 4773941
Soba: M107 (IJS)
andrej.petelin@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Planinšič Gorazd 
+386 1 4766 575
Interna: 575
Soba: 207
gorazd.planinsic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Podgornik Rudolf, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 530
+386 1 4773 424
Interna: 530
Soba: 405
rudolf.podgornik@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Podobnik Tomaž 
+386 1 4766 527
+386 1 4773 535
Interna: 527
Soba: 112
tomaz.podobnik@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Ponikvar Dušan 
+386 1 4766 511, +386 1 4766 650
Interna: 511, 650
Soba: 002, 012
dusan.ponikvar@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Praprotnik Matej 
+386 1 4766
matej.praprotnik@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Prelovšek Peter 
+386 1 4766 523
+386 1 4773 496
Interna: 523
Soba: 101
peter.prelovsek@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Prelovšek Komelj Saša 
+386 1 477 3223
Interna: 3223, IJS
Soba: C201, IJS
sasa.prelovsek@fmf.uni-lj.si
dr.Prošek Andrej 
+386 1 4766
andrej.prosek@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Prosen Tomaž 
+386 1 4766 578
Interna: 578
Soba: 407
tomaz.prosen@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Rakovec Jože, upokojeni profesor
+386 1 4766 663
Interna: 663
Soba: 119
joze.rakovec@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Ramšak Anton 
+386 1 4766 583
+386 1 4773 723
anton.ramsak@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Ravnik Miha, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 697
Interna: 697
Soba: 411
miha.ravnik@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Rejec Tomaž 
+386 1 4766
tomaz.rejec@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Rosina Mitja, zaslužni profesor
+386 1 4766 566
+386 1 4773 781
Interna: 566
Soba: 422b
mitja.rosina@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Šarlah Andreja 
+386 1 4766 627
Interna: 627
Soba: 412
andreja.sarlah@fmf.uni-lj.si
asist.Šavli Matic, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 639
Interna: 639
Soba: 118
matic.savli@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Seliger Janez, upokojeni profesor
+386 1 4766 576
+386 1 4773 581
Interna: 576
Soba: 429
janez.seliger@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Simončič Urban 
+386 1 4766 703
01 5885 400
Interna: 703
Soba: 422
Soba: RC Podgorica
urban.simoncic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Širca Simon 
+386 1 4766 574
+386 1 4773 412
Interna: 574
Interna: 3412
Soba: 417
simon.sirca@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Skačej Gregor 
+386 1 4766 627
Interna: 627
Soba: 412
gregor.skacej@fmf.uni-lj.si
 Škof Aleš 
+386 1 4766
vfp@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Skok Gregor, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 640
Interna: 640
Soba: 116
gregor.skok@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Šmit Žiga 
+386 1 4766 589
+386 1 5885 265
Interna: 589
Soba: 208
ziga.smit@fmf.uni-lj.si
dr.Sotiriadis Spyros 
+386 1 4766
spyridon.sotiriadis@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Stepišnik Janez, zaslužni profesor
+386 1 4766 563
Interna: 563
Soba: 404
janez.stepisnik@fmf.uni-lj.si
asist.Stergar Jošt, mag. fiz.
+386 1 4766 564
Interna: 564
Soba: 422A
jost.stergar@fmf.uni-lj.si
 Štimulak Matija, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766
mitja.stimulak@fmf.uni-lj.si
 Stražišar Silvo 
+386 1 4766 593, +386 1 4766 612
Interna: 593, 612
Soba: VFP
vfp@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Studen Andrej 
+386 1 4766
andrej.studen@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Svenšek Daniel 
+386 1 4766 631
Interna: 631
Soba: 413
daniel.svensek@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Tiselj Iztok 
4766 548
5885 333
Soba: Jadranska 21, pritličje, Jedrska tehnika
iztok.tiselj@ijs.si
 Traven Gregor, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 507
Soba: 215
gregor.traven@fmf.uni-lj.si
asist.Troha Tinkara, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766
Interna: 701
tinkara.troha@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Trontelj Zvonko, upokojeni profesor
+386 1 4766 582
Interna: 582
Soba: 307
zvonko.trontelj@fmf.uni-lj.si
 Turk Maruša, mag. med. fiz.
+386 1 4766
marusa.turk@fmf.uni-lj.si
 Vajna Szabolcs 
+386 1 4766
vajna.szabolcs@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Vidmar Gregor 
+386 1 4766 505
Interna: 505
Soba: 408
gregor.vidmar@fmf.uni-lj.si
 Wang Shun 
+386 1 4766
shun.wang@fmf.uni-lj.si
 Zadnik Lenart, mag. fiz.
+386 1 4766 504
Interna: 504
Soba: 408 A
lenart.zadnik@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Žagar Nedjeljka 
+386 1 4766 642
Interna: 642
Soba: 115
nedjeljka.zagar@fmf.uni-lj.si
 Zaplotnik Žiga, mag. fiz.
+386 1 4766 639
Interna: 639
Soba: 118
ziga.zaplotnik@fmf.uni-lj.si
 Žerjal Maruša, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 524
Soba: 214
marusa.zerjal@fmf.uni-lj.si
dr.Žerovnik Gašper 
+386 1 4766
gasper.zerovnik@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Zgonik Marko 
+386 1 4766 654
+386 1 4773 350
Interna: 654
Soba: 401
marko.zgonik@fmf.uni-lj.si
 Zidar Mitja 
+386 1 4766 577
Interna: 577
Soba: 502
mitja.zidar@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Ziherl Primož 
+386 1 4773 613
Interna: 3613
Soba: 204
Soba: C250
primoz.ziherl@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Žitko Rok 
01 477 3571
rok.zitko@ijs.si
izred. prof. dr.Žnidarič Marko 
+386 1 4766 565
Interna: 565
Soba: 406
marko.znidaric (atat) fmf.uni-lj.si
prof. dr.Žumer Slobodan 
+386 1 4766 657
Interna: +386 1 4766 657
Soba: 102
slobodan.zumer@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Žunkovič Bojan 
+386 (0)1 4766-500
Soba: 408
bojan.zunkovic@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Zupanc Anže 
+386 1 4766
+386 1 477 3161
Soba: C78b
anze.zupanc@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Zwitter Tomaž 
+386 1 4766 544
Interna: 544
Soba: 425
tomaz.zwitter@fmf.uni-lj.si