Domov > Obvestila > Fakulteta za elektrotehniko Univerze v Ljubljani

Fakulteta za elektrotehniko Univerze v Ljubljani

Datum objave: 23. 3. 2009
Vir: Zaposlitveni oglas
razpisuje prosto mesto mladega raziskovalca/mlade raziskovalke na področju komunikacije človek stroj (HCI) in uporabniškega modeliranja

K sodelovanju vabimo kandidate in kandidatke, ki jih zanima delo mladega raziskovalca/mlade raziskovalke na področju komunikacije človek stroj (HCI) in uporabniškega modeliranja, natančneje na razvoju novih pristopov k komunikaciji človek stroj (ang. human computer interface HCI) in personalizaciji. Delo bo potekalo v razsikovalni skupini, ki vključuje znanstveno delo in sodelovanje v raziskovalnih projektih EU. Pogoj je diploma (ali tik pred diplomo) naravoslovne smeri, začetek jesen 2009. Podrobnejši podatki so na voljo pri prof. dr. Andreju Koširju, univ. dipl. mat. (andrej.kosir@fe.uni-lj.si).