Domov > Obvestila > Fakulteta za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani

Datum objave: 3. 6. 2009
Vir: Zaposlitveni oglas
razpisuje 5 prostih delovnih mest mladih raziskovalcev

Fakulteta za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani razpisuje 4 prosta delovna mesta mladih raziskovalcev na področju fizike in 1 prosto delovno mesto mladega raziskovalna na področju vzgoje in izobraževanja (šifra DM: H017002 ; VII/2). Delovna mesta so za določen čas največ 3 let in 6 mesecev s pričetkom 1. 10. 2009.

Mentorji mladim raziskovalcem so:

prof. dr. Martin Čopič (področje: fizika; martin.copic@fmf.uni-lj.si),
prof. dr. Boštjan Golob (področje: fizika;  bostjan.golob@ijs.si),
doc. dr. Andreja Gomboc (področje: fizika;  andreja.gomboc@fmf.uni-lj.si),
prof. dr. Gorazd Planinšič (področje: vzgoja in izobraževanje; gorazd.planinsic@fmf.uni-lj.si) in
doc. dr. Nedjeljka Žagar (področje: fizika; nedjeljka.zagar@fmf.uni-lj.si).

Opis del in nalog mladega raziskovalca pri posameznem mentorju, vso potrebno razpisno dokumentacijo in dodatne informacije v zvezi z razpisom najdete na povezavi: http://www.uni-lj.si/novica.aspx?id=1321

Rok za prijave je 20. 7. 2009. Kontaktna oseba na Fakulteti za matematiko in fiziko je Barbara Paternoster, telefonska številka: 4766 696, elektronski naslov: barbara.paternoster@fmf.uni-lj.si.