Domov > Obvestila > Služba za informatiko Univerze v Ljubljani

Služba za informatiko Univerze v Ljubljani

Datum objave: 5. 6. 2009
Vir: Zaposlitveni oglas
išče informatika ali sistemskega inženirja pripravnika

Iščete pripravništvo? Si želite pridobiti delovne izkušnje? Vas mika razgibano, skupinsko delo? Služba za informatiko Univerze v Ljubljani vas pričakuje!

Javite se na e-naslov renata.bogataj@uni-lj.si (kadrovska služba) in kandidirajte na delovno mesto informatika ali sistemskega inženirja.

Delamo na operacijskih sistemih Linux in Windows, z vso ostalo MS programsko opremo in z bazami Oracle. Skrbimo za delovanje lastnih aplikacij. Upravljamo poštne in internetne strežnike. Sodelujemo tudi z zunanjimi ponudniki IT rešitev in z ARNES. Naši trenutni največji projekti so povezovanje in upravljanje skupnih aplikacij, izgradnja varnostnih politik v IKT omrežju in upravljanje pravic in uporabnikov a MS aktivnem imeniku.

Želimo, da boste v kratkem pridobili univerzitetno ali visokošolsko diplomo ter da imate smisel za samostojno organiziranje delovnih nalog in smisel za timsko delo. Pri nas boste lahko unovčili svoje znanje!