Domov > Obvestila > Zagovor doktorata: Matej Bobnar, Anizotropne fizikalne lastnosti kvazikristalov z ikozaedrično in dekagonalno simetrijo ter njihovih periodičnih aproksimantov

Datum objave: 25. 5. 2012
Vir: Zagovor doktorata na Oddelku za fiziko
v četrtek, 31. 5. 2012 ob 10. uri v Kuščerjevem seminarju na Jadranski 19.

Matej BOBNAR, univ. dipl. fiz., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom »Anizotropne fizikalne lastnosti kvazikristalov z ikozaedrično in dekagonalno simetrijo ter njihovih periodičnih aproksimantov« oziroma »Anisotropic physical properties of icosahedral and decagonal quasicrystals and their periodic approximants« v četrtek, 31. 5. 2012 ob 10.uri v Kuščerjevem seminarju na Jadranski 19.

Komisija:

• akad. prof. dr. Franc Forstnerič (dekan),
  • prof. dr. Jean-Marie Dubois (Institut Jean Lamour, Francija),
  • red. prof. dr. Janez Dolinšek (mentor),
  • izred. prof. dr. Zvonko Jagličić (FGG UL) in
  • red. prof. dr. Janez Seliger.