Domov > Obvestila > Rok Okorn: Problemi v proizvodnji liniji in možne rešitve s pomočjo strojnega učenja

Datum objave: 14. 6. 2017
Vir: Seminar za verjetnost, statistiko in finančno matematiko
Sreda, 21. junija 2017, ob 10:15 v predavalnici 3.06 na FMF, Jadranska 21, Ljubljana

V sredo, 21. junija 2017, ob 10:15 bo v predavalnici 3.06 Fakultete za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani na Jadranski ulici 21 v Ljubljani potekalo predavanje Roka Okorna (Ektimo) z naslovom Problemi v proizvodnji liniji in možne rešitve s pomočjo strojnega učenja.

Povzetek: Na predavanju bomo na hitro spoznali realne probleme v proizvodnji liniji ter idejne zasnovi pri reševanju le-teh. Problemi se v grobem delijo v več sklopov:

- nastavitve strojev,

- zaznavanje napak na stojih,

- zaznavanje napak na izdelkih.

Predlagano reševanje bo s pomočjo sodobnih metod strojnega učenja.