Home > Staff Directory > Staff Directory: S

Staff Directory: S

A   B   C   Č   Ć   D   Đ   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   Š   T   U   V   W   X   Y   Z   Ž

izred. prof. dr.Saksida Pavle 
+386 1 4766 547
Extension: 547
Office: 420
pavle.saksida@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Seliger Janez, upokojeni profesor
+386 1 4766 576
+386 1 4773 581
Extension: 576
Office: 429
janez.seliger@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Simončič Urban 
+386 1 4766
urban.simoncic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Simpson Alex 
+386 1 4766 677
Office: 4.28
Alex.Simpson@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Skačej Gregor 
+386 1 4766 627
Extension: 627
Office: 412
gregor.skacej@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Skok Gregor, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 640
Extension: 640
Office: 116
gregor.skok@fmf.uni-lj.si
 Smajić Sedika 
+386 1 4766
Office: stavba J21 (Čistilka)
sedika.smajic@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Smrekar Jaka 
+386 1 4766 538
Extension: 538
Office: 413
jaka.smrekar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Stepišnik Janez, zaslužni profesor
+386 1 4766 563
Extension: 563
Office: 404
janez.stepisnik@fmf.uni-lj.si
 Stergar Jošt 
+386 1 4766 703
Extension: 703
Office: 422
jost.stergar@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Strajnar Benedikt 
+386 1 478 4079
Office: 320
benedikt.strajnar@fmf.uni-lj.si
 Stražišar Silvo 
+386 1 4766 593, +386 1 4766 612
Extension: 593, 612
Office: VFP
vfp@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Strle Sašo 
+386 1 4766 615
Extension: 615
Office: 401
saso.strle@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Studen Andrej 
+386 1 4766
andrej.studen@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Svenšek Daniel 
+386 1 4766 631
Extension: 631
Office: 413
daniel.svensek@fmf.uni-lj.si