Home > Staff Directory > Staff Directory: Department of Physics

Staff Directory: Department of Physics

Department of Physics | Affiliated staff - physics
Department of Mathematics | Affiliated staff - mathematics
Computing center | Administration | Libraries

asist.Aplinc Jure, mag. fiz.
Extension: 697
Office: 411
jure.aplinc@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Arčon Denis 
+386 1 4766 581
+386 1 4773 524
Extension: 581
Office: 424
denis.arcon@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Bajd Franci 
+386 1 4766
franci.bajd@fmf.uni-lj.si
dr.Bertini Bruno 
+386 1 4766
bruno.bertini@fmf.uni-lj.si
 Birko Danijela 
+386 1 4766
danijela.birko@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Bonča Janez 
+386 1 4766 561
+386 1 4773 587
Extension: 561
Office: 402
janez.bonca@fmf.uni-lj.si
 Bregar Anja, mag. fiz.
+386 1 4766 697
Extension: 697
Office: 411
anja.bregar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Čadež Andrej, zaslužni profesor
+386 1 4766 533
Extension: 533
Office: 213
andrej.cadez@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Cizelj Leon 
+386 1 5885 450
Extension: +386 1 5885 330
Office: Reaktor A 109
Leon.Cizelj@ijs.si
doc. dr.Čopar Simon, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 569
Extension: 569
Office: 410
simon.copar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Čopič Martin 
+386 1 4766 655
+386 1 4773 445
Extension: 655
Office: 106
martin.copic@fmf.uni-lj.si
 Čotar Klemen 
+386 1 4766 507
Extension: 507
Office: 215
klemen.cotar@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Cvetko Dean 
Extension: 503,679
Office: 416,008
dean.cvetko@fmf.uni-lj.si
 Dintinjana Bojan, dipl. inž. fiz.
+386 1 2301 704
Extension: 22
Office: 34
bojan.dintinjana@fmf.uni-lj.si
dr.Dolenec Rok, univ. dipl. fiz.
+386 1 4773 157
rok.dolenec@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Dolinšek Janez 
+386 1 4766 643
+386 1 4773 740, +386 1 4773 290
Extension: 643
Office: P13
janez.dolinsek@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Drevenšek Olenik Irena 
+386 1 4766 701
+386 1 4773 647
Extension: 6701
Office: 421
irena.drevensek@fmf.uni-lj.si
 Everts Jeffrey Christopher 
+386 1 4766
jeffrey-christopher.everts@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Fabjan Dunja 
+386 1 4766 524
Office: 214
dunja.fabjan@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Fajfer Svjetlana 
+386 1 4766 529
+386 1 4773 624
Extension: 529
Office: 427
svjetlana.fajfer@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Faletič Sergej, prof. fiz.
+386 1 4766 533
Extension: 533
Office: 213
sergej.faletic@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Fesel Kamenik Jernej 
+386 1 477 3262
Extension: 3262
Office: C258
jernej.kamenik@ijs.si
prof. dr.Golob Boštjan 
+386 1 4766 503
+386 1 4773 591
Extension: 503
Office: 416
bostjan.golob@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Horvat Martin 
+386 1 4766 588
Extension: 588
Office: 409
martin.horvat@fmf.uni-lj.si
dr.Hren Rok 
+386 1 4766
rok.hren@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Humar Matjaž 
+38614773190
Office: A119
matjaz.humar@fmf.uni-lj.si
 Jedrska tehnika 
+386 1 4766 548
Extension: 548
Office: P09
asist. dr.Jejčič Sonja 
+386 1 4766
sonja.jejcic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Jeraj Robert 
+386 1 4766 703
Extension: 703
Office: 422
robert.jeraj@fmf.uni-lj.si
 Jesenko Blaž, univ. dipl. mikrobiol.
+386 1 4766638
Extension: 638
Office: 114
blaz.jesenko@fmf.uni-lj.si
akad. prof. dr.Kernel Gabrijel, zaslužni profesor
+386 1 4766
prof. dr.Kerševan Borut Paul 
+386 1 4773 774
Office: P10
borut.kersevan@ijs.si
asist. dr.Kladnik Gregor, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766-679
Extension: 679
Office: 008
gregor.kladnik@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Kljenak Ivo 
+386 1 4766
ivo.kljenak@fmf.uni-lj.si
asist.Klobas Katja 
+386 1 4766 504
Extension: 504
Office: 408 a
katja.klobas@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Kodre Alojzij Franc, zaslužni profesor
+386 1 4766 560
+386 1 4773 530
Extension: 560
Office: 401
alojz.kodre@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Kopač Drejc, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 524
Extension: 524
Office: 214
drejc.kopac@fmf.uni-lj.si
 Kos Pavel 
+386 1 4766
Office: 415
pavel.kos@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Košnik Nejc 
+386 1 477 3548
+386 1 477 3548
Office: IJS, C 106b
nejc.kosnik@fmf.uni-lj.si
asist.Kosovelj Katarina, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 527
Office: 119
katarina.kosovelj@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Koželj Primož 
01 477 3902
Office: Jadranska 21 - soba P13, laboratorija P14 & P15
primoz.kozelj@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Križan Peter 
+386 1 4766 565
+386 1 4773 786, +386 1 4773 742
Extension: 565
Office: 428
peter.krizan@fmf.uni-lj.si
asist.Kukuljan Ivan, mag. fiz.
+386 1 4766 505
Extension: 505
Office: 415
ivan.kukuljan@fmf.uni-lj.si
dr.Kuzman Drago 
+386 1 4766
drago.kuzman@fmf.uni-lj.si
 Laboratorij za meritve fizikalnih lastnosti snovi 
+386 1 4766 707
Extension: 707
Office: P14
 Laboratorij za meritve magnetnih lastnosti snovi 
+386 1 4766 645
Extension: 645
Office: P15
prof. dr.Lahajnar Gojmir, upokojeni profesor
+386 1 4766 582
Extension: 582
Office: 428
gojmir.lahajnar@fmf.uni-lj.si
dr.Leskovar Matjaž 
+386 1 4766
matjaz.leskovar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Likar Andrej, upokojeni profesor
+386 1 4766 586
+386 1 4773 325
Extension: 586
Office: 419
andrej.likar@fmf.uni-lj.si
asist.Ljubotina Marko 
+386 1 4766 588
Extension: 588
Office: 409
marko.ljubotina@fmf.uni-lj.si
 Lovšin Janez 
+386 1 4766 590
Extension: 590
Office: 203
janez.lovsin@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Majaron Boris 
+ 386 1 477 3208
+386 1 476 6500
Extension: 3208
Office: C-209
boris.majaron@ijs.si
prof. dr.Mankoč Borštnik Norma Susana, upokojena profesorica
+386 1 4766 525
+386 1 4773 781
Extension: 525
Office: 105
norma.mankoc@fmf.uni-lj.si
 Marin Ana, mag. fiz.
+386 1 4766
Extension: 501
Office: 423
ana.marin@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Mavko Borut, upokojeni profesor
+386 (0)1 5885 330
borut.mavko@fmf.uni-lj.si
asist.Medenjak Marko, mag. fiz.
+386 1 4766
Extension: 504
Office: 408a
marko.medenjak@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Mihailović Dragan 
+386 1 4766
4773388
Office: C223
dragan.mihailovic@ijs.si
asist. dr.Mihovilovič Miha 
+386 1 4766 500
+386 1 477 3561
Office: N104
miha.mihovilovic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Mikuž Marko 
+386 1 4766 569
+386 1 4773 634
Extension: 569
Extension: 3634
Office: 410
Office: C-082
marko.mikuz@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Milanič Matija 
+386 1 4766 703
Office: 422
matija.milanic@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Mohorič Aleš 
+386 1 4766 591
Extension: 591
Office: 201
ales.mohoric@fmf.uni-lj.si
 Mur Urban, mag. fiz.
Office: P26
urban.mur@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Muševič Igor 
+386 1 4766 562
+386 1 4773 572
Extension: 562
Office: 403
igor.musevic@fmf.uni-lj.si
 Oder Jure 
+386 1 4766
jure.oder@ijs.si
doc. dr.Osterman Natan 
+386 31 372 486
Extension: 641 (uporabite mobilno številko)
Office: P12
natan.osterman at fmf.uni-lj.si
asist. dr.Petelin Andrej, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 641
Extension: 641
Office: P12
andrej.petelin@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Planinšič Gorazd 
+386 1 4766 575
Extension: 575
Office: 207
gorazd.planinsic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Podgornik Rudolf, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 530
+386 1 4773 424
Extension: 530
Office: 405
rudolf.podgornik@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Podobnik Tomaž 
+386 1 4766 527
+386 1 4773 535
Extension: 527
Office: 112
tomaz.podobnik@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Ponikvar Dušan 
+386 1 4766 511, +386 1 4766 650
Extension: 511, 650
Office: 002, 012
dusan.ponikvar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Prelovšek Peter 
+386 1 4766 523
+386 1 4773 496
Extension: 523
Office: 101
peter.prelovsek@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Prelovšek Komelj Saša 
+386 1 477 3223
Extension: 3223, IJS
Office: C201, IJS
sasa.prelovsek@fmf.uni-lj.si
 Pripravljalnica vzorcev 
+386 1 4766 635
Extension: 635
Office: P11
dr.Prošek Andrej 
+386 1 4766
andrej.prosek@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Prosen Tomaž 
+386 1 4766 578
Extension: 578
Office: 407
tomaz.prosen@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Rakovec Jože, upokojeni profesor
+386 1 4766 663
Extension: 663
Office: 119
joze.rakovec@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Ramšak Anton 
+386 1 4766 583
+386 1 4773 723
anton.ramsak@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Ravnik Miha 
+386 1 4766 709
Office: 204
miha.ravnik@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Rejec Tomaž 
+386 1 4766
tomaz.rejec@fmf.uni-lj.si
 Rogelj Luka, mag. med. fiz.
+386 1 4766 564
Office: 422A
luka.rogelj@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Rosina Mitja, zaslužni profesor
+386 1 4766 566
+386 1 4773 781
Extension: 566
Office: 422b
mitja.rosina@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Šarlah Andreja 
+386 1 4766 627
Extension: 627
Office: 412
andreja.sarlah@fmf.uni-lj.si
asist.Šavli Matic, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 639
Extension: 639
Office: 118
matic.savli@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Seliger Janez, upokojeni profesor
+386 1 4766 576
+386 1 4773 581
Extension: 576
Office: 429
janez.seliger@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Simončič Urban 
+386 1 4766 703
01 5885 400
Extension: 703
Office: 422
Office: RC Podgorica
urban.simoncic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Širca Simon 
+386 1 4766 574
+386 1 4773 412
Extension: 574
Extension: 3412
Office: 417
simon.sirca@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Skačej Gregor 
+386 1 4766 627
Extension: 627
Office: 412
gregor.skacej@fmf.uni-lj.si
 Škof Aleš 
+386 1 4766
vfp@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Skok Gregor, univ. dipl. meteorol.
+386 1 4766 640
Extension: 640
Office: 116
gregor.skok@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Šmit Žiga 
+386 1 4766 589
+386 1 5885 265
Extension: 589
Office: 208
ziga.smit@fmf.uni-lj.si
dr.Sotiriadis Spyros 
+386 1 4766
spyridon.sotiriadis@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Stepišnik Janez, zaslužni profesor
Office: 420
janez.stepisnik@fmf.uni-lj.si
asist.Stergar Jošt, mag. fiz.
+386 1 4766 564
Extension: 564
Office: 422A
jost.stergar@fmf.uni-lj.si
 Štimulak Matija, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766
mitja.stimulak@fmf.uni-lj.si
 Stražišar Silvo 
+386 1 4766 593, +386 1 4766 612
Extension: 593, 612
Office: VFP
vfp@fmf.uni-lj.si
doc. dr.Studen Andrej 
+386 1 4766
andrej.studen@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Svenšek Daniel 
+386 1 4766 631
Extension: 631
Office: 413
daniel.svensek@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Tiselj Iztok 
4766 548
5885 333
Office: Jadranska 21, pritličje, Jedrska tehnika
iztok.tiselj@ijs.si
 Traven Gregor, univ. dipl. fiz.
+386 1 4766 507
Office: 215
gregor.traven@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Trontelj Zvonko, upokojeni profesor
+386 1 4766 582
Extension: 582
Office: 307
zvonko.trontelj@fmf.uni-lj.si
 Turk Maruša, mag. med. fiz.
+386 1 4766
marusa.turk@fmf.uni-lj.si
dr.Vanicat Matthieu 
+386 1 4766
Office: 408
matthieu.vanicat@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Vidmar Gregor 
+386 1 4766 505
Extension: 505
Office: 408
gregor.vidmar@fmf.uni-lj.si
 Wang Shun 
+386 1 4766
shun.wang@fmf.uni-lj.si
 Zadnik Lenart, mag. fiz.
+386 1 4766 504
Extension: 504
Office: 408 A
lenart.zadnik@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Žagar Nedjeljka 
+386 1 4766 642
Extension: 642
Office: 115
nedjeljka.zagar@fmf.uni-lj.si
 Zaplotnik Žiga, mag. fiz.
+386 1 4766 639
Extension: 639
Office: 118
ziga.zaplotnik@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Zgonik Marko 
+386 1 4766 654
+386 1 4773 350
Extension: 654
Office: 401
marko.zgonik@fmf.uni-lj.si
 Zidar Mitja 
+386 1 4766 577
Extension: 577
Office: 502
mitja.zidar@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Ziherl Primož 
+386 1 4773 613
Extension: 3613
Office: 204
Office: C250
primoz.ziherl@fmf.uni-lj.si
izred. prof. dr.Žitko Rok 
01 477 3571
rok.zitko@ijs.si
izred. prof. dr.Žnidarič Marko 
+386 1 4766 565
Extension: 565
Office: 406
marko.znidaric (atat) fmf.uni-lj.si
prof. dr.Žumer Slobodan 
+386 1 4766 657
Extension: +386 1 4766 657
Office: 102
slobodan.zumer@fmf.uni-lj.si
asist. dr.Žunkovič Bojan 
+386 (0)1 4766-500
Office: 408
bojan.zunkovic@fmf.uni-lj.si
prof. dr.Zwitter Tomaž 
+386 1 4766 544
Extension: 544
Office: 425
tomaz.zwitter@fmf.uni-lj.si