Težave z Eduroam
Date of publication: 17. 12. 2012
Computing center news for staff
Danes, 17. 12., so bile določene težave z delovanjem brezžičnega omrežja Eduroam, ki pa so sedaj odpravljene. Morda boste morali le še ponovno vnesti svoje geslo (ki je enako tistemu za prijavo na domeno FMF)
Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo!