Domov > Imenik sodelavcev > Imenik sodelavcev: Podporne službe

Imenik sodelavcev: Podporne službe

Oddelek za fiziko | Zunanji sodelavci - fizika
Oddelek za matematiko | Zunanji sodelavci - matematika
Računalniški center | Podporne službe | Knjižnice

 Anžiček Jasmin 
+386 1 4766 517
Interna: 517
Soba: 021 (Študentska pisarna OF)
jasmin.anzicek@fmf.uni-lj.si
 Bartol Anita 
+386 1 4766 515
Interna: 515
Soba: 302 (Tajništvo in študentska pisarna OM)
anita.bartol@fmf.uni-lj.si
 Dorić Barbara 
+386 1 4766 696
Interna: 696
Soba: 010 (Projektna pisarna)
barbara.doric@fmf.uni-lj.si
 Forster Greta 
+386 1 4766 500
Interna: 500
Soba: Recepcija OF
greta.forster@fmf.uni-lj.si
 Glavič Silva 
+386 1 4766 600
Interna: 600
Soba: Recepcija OM
silva.glavic@fmf.uni-lj.si
mag.Golob-Hribar Bernarda, univ. dipl. ekon.
+386 1 4766 508
Interna: 508
Soba: 017 (Tajnik UL FMF)
bernarda.golob@fmf.uni-lj.si
 Humar Mateja 
+386 1 4766 600
Interna: 600
Soba: Recepcija OM
mateja.humar@fmf.uni-lj.si
 Jaklič Andreja 
+386 1 4766 625
Interna: 625
Soba: 017 (Računovodstvo)
andreja.jaklic@fmf.uni-lj.si
 Jeraj Goran 
+386 1 4766 598
Interna: 598
Soba: Upravnik
goran.jeraj@fmf.uni-lj.si
 Jeršin Kuzma Marija 
+386 1 4766 535
Interna: 535
Soba: 017 (Računovodstvo)
marija.jersin.kuzma@fmf.uni-lj.si
 Jordan Aleksandra 
+386 1 4766 742
Interna: 742
Soba: 006 (Kadrovska služba)
aleksandra.jordan@fmf.uni-lj.si
 Jug Ivana 
+386 1 4766 513
Soba: 007
ivana.jug@fmf.uni-lj.si
 Jurič Pangeršič Snežana 
+386 1 4766 502
Interna: 502
Soba: 021 (Študentska pisarna OF)
snezana.juric@fmf.uni-lj.si
 Kočar Primož 
+386 1 4766 745
Interna: 745
primoz.kocar@fmf.uni-lj.si
 Krpan Ban Katja 
+386 1 4766 502
Interna: 502
Soba: (021) (Študentska pisarna OF)
katja.krpan-ban@fmf.uni-lj.si
 Lebar Martina 
+386 1 4766 516
Interna: 516
Soba: 020 (Računovodstvo OF)
martina.lebar@fmf.uni-lj.si
 Magič Zdenko 
+386 1 4766 500
Interna: 500
Soba: 005 (Recepcija OF)
zdenko.magic@fmf.uni-lj.si
 Mrak Velesa 
+386 1 4766 563
Interna: 563
Soba: 006
velesa.mrak@fmf.uni-lj.si
 Mužar Vidka 
+386 1 4766 509
Interna: 509
Soba: 005 (Kadrovska služba)
vidka.muzar@fmf.uni-lj.si
 Nemanič Katarina 
+386 1 4766 519
Interna: 519
Soba: 017 (Tajništvo)
katarina.nemanic@fmf.uni-lj.si
 Osenčič Jerneja 
+386 1 4766 554
Interna: 554
Soba: 426 (Računovodstvo OM)
jerneja.osencic@fmf.uni-lj.si
 Prošek Minka 
+386 1 4766 500
Soba: stavba J19 (Čistilka)
minka.prosek@fmf.uni-lj.si
 Reč Izeta 
+386 1 4766 500
Soba: stavba J19 (Čistilka)
izeta.rec@fmf.uni-lj.si
 Repe Eva 
+386 1 4766 609
Interna: 609
Soba: 009
eva.repe@fmf.uni-lj.si
 Smajić Sedika 
+386 1 4766
Soba: stavba J21 (Čistilka)
sedika.smajic@fmf.uni-lj.si
 Vardjan Naglič Nika 
+386 1 4766 518
Interna: 518
Soba: 303 (Študentska pisarna OM)
nika.vardjan@fmf.uni-lj.si
 Vodnjov Mihael 
+386 1 4766 598
Soba: Upravnik
mihael.vodnjov@fmf.uni-lj.si
 Vončina Katja 
+386 1 4766 526
Interna: 526
Soba: 010 (Projektna pisarna)
katja.voncina@fmf.uni-lj.si
 Vugrinec Mateja 
+386 1 4766 626
Interna: 626
Soba: 017 (Računovodstvo)
mateja.vugrinec@fmf.uni-lj.si
 Zajec Anže 
+386 1 4766
Soba: stavba J19 (Čistilec)
anze.zajec@fmf.uni-lj.si
 Zakrajšek Tanja 
+386 1 4766 514
Interna: 514
Soba: 010 (Projektna pisarna)
tanja.zakrajsek@fmf.uni-lj.si