Domov > Imenik sodelavcev > Imenik sodelavcev: Podporne službe

Imenik sodelavcev: Podporne službe

Oddelek za fiziko | Zunanji sodelavci - fizika
Oddelek za matematiko | Zunanji sodelavci - matematika
Računalniški center | Podporne službe | Knjižnice

 Anžiček Jasmin 
+386 1 4766 517
Interna: 517
Soba: 021 (Študentska pisarna OF)
jasmin.anzicek@fmf.uni-lj.si
 Bartol Anita 
+386 1 4766 515
Interna: 515
Soba: 303 (Študentska pisarna OM)
anita.bartol@fmf.uni-lj.si
 Čižman Anka 
+386 1 4766 748
Interna: 748
Soba: 010 (Projektna pisarna)
anka.cizman@fmf.uni-lj.si
 Drnovšek Rebeka 
+386 1 4766 514
Interna: 514
Soba: 010 (Projektna pisarna)
rebeka.drnovsek@fmf.uni-lj.si
 Forster Greta 
+386 1 4766 500
Interna: 500
Soba: Recepcija OF
greta.forster@fmf.uni-lj.si
 Glavič Silva 
+386 1 4766 600
Interna: 600
Soba: Recepcija OM
silva.glavic@fmf.uni-lj.si
mag.Golob-Hribar Bernarda, univ. dipl. ekon.
+386 1 4766 508
Interna: 508
Soba: 017 (Tajnik UL FMF)
bernarda.golob@fmf.uni-lj.si
 Humar Mateja 
+386 1 4766 600
Interna: 600
Soba: Recepcija OM
mateja.humar@fmf.uni-lj.si
 Jaklič Andreja 
+386 1 4766 625
Interna: 625
Soba: 017 (Računovodstvo)
andreja.jaklic@fmf.uni-lj.si
 Jeraj Goran 
+386 1 4766 598
Interna: 598
Soba: Upravnik
goran.jeraj@fmf.uni-lj.si
 Jeršin Kuzma Marija 
+386 1 4766 535
Interna: 535
Soba: 017 (Računovodstvo)
marija.jersin.kuzma@fmf.uni-lj.si
 Jordan Aleksandra 
+386 1 4766 742
Interna: 742
Soba: 009 (Kadrovska služba)
aleksandra.jordan@fmf.uni-lj.si
 Jurič Pangeršič Snežana 
+386 1 4766 502
Interna: 502
Soba: 021 (Študentska pisarna OF)
snezana.juric@fmf.uni-lj.si
 Kojzek Natalija 
+386 1 4766
Soba: stavba J21 (Čistilka)
natalija.kojzek@fmf.uni-lj.si
 Košir Peter, mag. org. inf.
+386 1 4766 745
Interna: 745
Soba: 005
peter.kosir@fmf.uni-lj.si
 Lebar Martina 
+386 1 4766 516
Interna: 516
Soba: 020 (Računovodstvo OF)
martina.lebar@fmf.uni-lj.si
 Lulić Zlatka 
+386 1 4766 600
Soba: stavba J21 (Čistilka)
zlatka.lulic@fmf.uni-lj.si
 Magič Zdenko 
+386 1 4766 500
Interna: 500
Soba: 005 (Recepcija OF)
zdenko.magic@fmf.uni-lj.si
 Mužar Vidka 
+386 1 4766 509
Interna: 509
Soba: 009 (Kadrovska služba)
vidka.muzar@fmf.uni-lj.si
 Nemanič Katarina 
+386 1 4766 519
Interna: 519
Soba: 017 (Tajništvo)
katarina.nemanic@fmf.uni-lj.si
 Ograjšek Barbara 
+386 1 4766 626
Interna: 626
Soba: 017 (Računovodstvo)
barbara.ograjsek@fmf.uni-lj.si
 Osenčič Jerneja 
+386 1 4766 554
Interna: 554
Soba: 426 (Računovodstvo OM)
jerneja.osencic@fmf.uni-lj.si
 Pandžić Ferida 
+386 1 4766 600
Soba: stavba J21 (Čistilka)
ferida.pandzic@fmf.uni-lj.si
 Paternoster Barbara 
+386 1 4766 696
Interna: 696
Soba: 010 (Projektna pisarna)
barbara.paternoster@fmf.uni-lj.si
 Prošek Minka 
+386 1 4766 500
Soba: stavba J19 (Čistilka)
minka.prosek@fmf.uni-lj.si
 Reč Izeta 
+386 1 4766 500
Soba: stavba J19 (Čistilka)
izeta.rec@fmf.uni-lj.si
 Repe Eva 
+386 1 4766 609
Interna: 609
Soba: 009
eva.repe@fmf.uni-lj.si
 Rupnik Špela 
+386 1 4766 626
Interna: 626
Soba: 017 (Računovodstvo)
spela.rupnik@fmf.uni-lj.si
 Smajić Sedika 
+386 1 4766
Soba: stavba J21 (Čistilka)
sedika.smajic@fmf.uni-lj.si
 Vardjan Naglič Nika 
+386 1 4766 518
Interna: 518
Soba: 303 (Študentska pisarna OM)
nika.vardjan@fmf.uni-lj.si
 Vogrinc Nataša 
+386 1 4766 500
Soba: stavba J19 in J21 (Čistilka)
natasa.vogrinc@fmf.uni-lj.si