Domov > Obvestila > Okrogla miza: Kako do (samo)zaposlitve za osebe s posebnimi potrebami

Okrogla miza: Kako do (samo)zaposlitve za osebe s posebnimi potrebami

Datum objave: 10. 5. 2012
Vir: Obvestilo študentom matematike
V ponedeljek, 14. 5. 2012, ob 13. uri na Fakulteti za upravo, Gosarjeva ul. 5, predavalnica P19.

Na Fakulteti za upravo v okviru Centra za pedagoško odličnost (CRPO) ter v sodelovanju z Društvom študentov invalidov Slovenije pripravljamo okroglo mizo »Kako do (samo)zaposlitve?« za študente s posebnimi potrebami in širšo zainteresirano javnost. Gostje okrogle mize bodo zanimivi posamezniki, ki so kljub določenim posebnostim uspešni na svoji poklicni poti.

O svojih izkušnjah bodo spregovorili:

- Robert Goreta, motivacijski trener, predavatelj in pisatelj (delna izguba sluha)

- Janez Trdina, direktor Doma paraplegikov v Pacugu, (paraplegik)

- Benjamin Žnidaršič, slikar, pisatelj in pesnik (tetraplegik)

- Petra Rezar, prof. likovne pedagogike v Zavodu za gluhe in naglušne Ljubljana (gluha)

- Marcel Wagner, študent tretjega letnika Fakultete za upravo (gibalno oviran)

Moderatorka: Elizabeta Bobnar Najžer

Vljudno prosimo, da svojo udeležbo potrdite do vključno petka, 11. 5. 2012 po e-pošti: crpo@fu.uni-lj.si

Prof. dr. Stanka Setnikar Cankar, dekanja FU