Domov > Obvestila > Cosylab, d. d.

Cosylab, d. d.

Datum objave: 12. 1. 2017
Vir: Zaposlitveni oglas
Študentsko ali redno delo

COSYLAB nenehno išče študentske sodelavce za razvoj rešitev!

Te zanima, kako deluje pospeševalnik nabitih delcev, kaj je fuzijski reaktor in koliko pospeševalnikov je pravzaprav v CERN-u? Se sprašuješ, kako deluje protonska terapija zdravljena raka? Če te zanimajo sistemi, ki vse to krmilijo, in bi se rad o tem z delom tudi česa naučil, beri naprej!

V podjetju Cosylab (http://www.cosylab.com) iščemo spretne in motivirane študentke ali študente (vsekakor so dobrodošli tudi diplomantke in diplomati) za pomoč pri razvoju programske in strojne opreme ter integraciji krmilnih sistemov.

Zaželena je delovna zagnanost in samoiniciativnost, organiziranost pri delu, sposobnost večopravilnosti in natančnost, zmožnost dela v timu, reševanje tehničnih problemov ter zanesljivost in prevzemanje odgovornosti. Cenimo delovne izkušnje in tehnično znanje, ki si ga pridobila ali pridobil med študijem!

Priložnosti za delo v Cosylabu:

• možnost programiranja v različnih tehnologijah, kot so Java, C#, C++, VHDL in LabView;
  • razvoj visokonivojskih aplikacij v Windows ali Linux okolju;
  • razvoj gonilnikov;
  • delo z ogrodji (frameworks) za krmilne sisteme, denimo EPICS, Tango, FESA;

Cosylab ponuja:

• nenehno dodatno izobraževanje, ki nadgradi in dopolni znanje, pridobljeno na fakulteti;
  • možnost dolgoročnega sodelovanja, najprej ob študiju, pozneje z zaposlitvijo za polni delovni čas;
  • fleksibilni delovnik, pri čemer skupaj uskladimo želje in se prilagodimo študijskim obveznostim;
  • možnost lepe karierne poti z dobrim plačilom, ki ni povezano s togo politiko plač, temveč z rezultati tvojega dela!

Smo mlada ekipa vodilnega visokotehnološkega podjetja na svetovnem trgu, ki ceni dobre medčloveške odnose, karierno in osebno rast posameznika, sproščeno delovno okolje ter - nenazadnje - dobro počutje! Podružnice imamo na Kitajskem, v Silicijevi dolini, Švici, na Švedskem ... Da smo zares med najboljšimi, je leta 2016 priznal tudi časnik Dnevnik in nas označil kot najboljšega zaposlovalca leta 2015 v Sloveniji v okviru Zlate Niti in finalista Zlate prakse. Poguglaj o nas, da izveš več!

Prijave s CV-jem v EuroPass obliki pošljite na jobs@cosylab.com s pripisom Student_Developer.