Domov > Obvestila > Medicinska fakulteta, Inštitut za biostatistiko in medicinsko informatiko

Medicinska fakulteta, Inštitut za biostatistiko in medicinsko informatiko

Datum objave: 25. 5. 2017
Vir: Zaposlitveni oglas
Mladi raziskovalec (redna zaposlitev, rok za prijavo junij 2017)

Inštitut za biostatistiko in medicinsko informatiko Medicinske fakultete ima prosto mesto mladega raziskovalca - zaposlitev se predvidoma začne oktobra 2017 in traja 4 leta. Od kandidata se pričakuje, da se v letu 2017/18 vpiše na doktorski študij Statistika in se pod mentorstvom doc. dr. Roka Blagusa vključi v raziskovalno delo programske skupine  »Metodologija za analizo podatkov v medicini«.

Idealen kandidat je matematik kateregakoli programa, ki bi rad svoje teoretično znanje uporabil pri reševanju izzivov, ki se pojavijo v praksi medicinskih raziskav. Obseg statističnega predznanja pri tem ni bistven, koristi pa vsaj nekaj ljubezni do verjetnosti.

Vse dodatne informacije zainteresirani kandidati dobite na naslovu rok.blagus(at)mf.uni-lj.si oz. po telefonu 01 543 77 76.