Domov > Obvestila > Abanka, d. d.

Abanka, d. d.

Datum objave: 6. 6. 2017
Vir: Zaposlitveni oglas
Kadrovska štipendija (rok za prijavo 24. september 2017)

Si ambiciozen, inovativen, motiviran in dosegaš nadpovprečne študijske uspehe? Želiš delati v kreativnem okolju prijaznih ljudi in svoje teoretično znanje preizkusiti v praksi? Želiš priložnost za zaposlitev po zaključku študija?

Abanka, d. d., razpisuje dve kadrovski štipendiji za študijsko leto 2017/2018 za:

• magistrski študijski program 2. stopnje Finančna matematika na Fakulteti za matematiko in fiziko v Ljubljani, in
  • magistrski študijski program 2. stopnje Kvantitativne finance in aktuarstvo na Ekonomski fakulteti v Ljubljani.

Štipendija je namenjena študentom in študentkam 1. in 2. letnika zgoraj navedenih magistrskih študijskih programov.

Prednost pri izbiri bodo imeli študenti/študentke, ki:

• redno opravljajo svoje študijske obveznosti,
  • dosegajo višjo povprečno oceno,
  • imajo praktične izkušnje s programskim jezikom R,
  • so jim znane metode matematičnega modeliranja,
  • poznajo orodje za delo z bazami podatkov (SQL),
  • imajo izkazane delovne izkušnje z uporabo metod modeliranja (reference),
  • imajo višji nivo uporabnega znanja angleškega jezika.

Kaj ponujamo štipendistom?

• mesečno štipendijo,
  • možnost pridobivanja delovnih izkušenj z opravljanjem obvezne prakse in počitniškega dela v Področju upravljanja tveganj,
  • možnost pisanja magistrske naloge na primerih iz prakse banke,
  • zaposlitev po zaključku študija in razvoj kariere v banki v Področju upravljanja tveganj.

Izbrani kandidat/kandidatka bo skladno s štipendijsko politiko z Abanko, d. d., sklenil/a pogodbo o štipendiranju.

Prijava na razpis mora vsebovati:

• motivacijsko pismo, v katerem navedete razloge, zakaj želite postati naš štipendist,
  • življenjepis s fotografijo,
  • potrdilo o opravljenih študijskih obveznostih s povprečno oceno,
  • morebitna potrdila, priporočila ali druga dokazila,
  • potrdilo o državljanstvu Republike Slovenije,
  • izjavo študenta, da še ne prejema kadrovske štipendije pri drugem delodajalcu.

Po pregledu vlog bomo kandidate, ki izpolnjujejo naše zahteve in pogoje, povabili na kadrovski pogovor. Štipendija bo podeljena študentu/ki, ki bo imel urejen vpis v zgoraj navedene študijske programe v študijskem letu 2017/2018, na podlagi naknadno dostavljenega potrdila o vpisu.

Rok in oddaja vloge:
Vlogo za pridobitev kadrovske štipendije s prilogami pošljite do 24. 9. 2017 na elektronski naslov Kadrovska.sluzba@abanka.si z zadevo »Kadrovska štipendija«.

Za dodatne informacije nas lahko kontaktirate na telefonsko številko (01) 471 82 51 ali (01) 471 89 05 (med 9. in 12. uro) ali na elektronski naslov Kadrovska.sluzba@abanka.si.