Domov > Obvestila > Medicinska fakulteta, Inštitut za biostatistiko in medicinsko informatiko

Medicinska fakulteta, Inštitut za biostatistiko in medicinsko informatiko

Datum objave: 24. 7. 2017
Vir: Zaposlitveni oglas
Mladi raziskovalec (redna zaposlitev, rok za prijavo 8. avgust 2017)
Inštitut za biostatistiko in medicinsko informatiko Medicinske fakultete ima prosto mesto mladega raziskovalca. Zaposlitev se predvidoma začne oktobra 2017 in traja 4 leta. Od kandidata se pričakuje, da v letu 2017/18 vpiše doktorski študij Statistika in se pod mentorstvom doc. dr. Roka Blagusa vključi v raziskovalno delo programske skupine  »Metodologija za analizo podatkov v medicini«.

Idealen kandidat je matematik kateregakoli programa, ki bi rad svoje teoretično znanje uporabil pri reševanju izzivov, ki se pojavijo v praksi medicinskih raziskav. Obseg statističnega predznanja pri tem ni bistven, koristi pa vsaj nekaj ljubezni do verjetnosti.

Vse dodatne informacije zainteresirani kandidati dobite na naslovu rok.blagus(at)mf.uni-lj.si oz. po telefonu 01 543 77 76.