Domov > Obvestila > TPV, d. o. o.

TPV, d. o. o.

Datum objave: 24. 7. 2017
Vir: Zaposlitveni oglas
Programer (študentsko delo, rok za prijavo 4. avgust 2017)

Imaš znanje in izkušnje s področja programiranja in bi želel svoje znanje še nadgraditi? Naš naročnik, uspešno podjetje, išče študentsko pomoč pri programiranju (m/ž). V kolikor se prepoznaš v oglasu, te vabimo, da oddaš svojo prijavo.

Delovne naloge:

• kreiranje baz,
  • delo s podatki.

Pričakujemo:

• poznavanje orodja Microsoft Visual Studio,
  • WFC servisi,
  • HTTP protokol,
  • objektno programiranje v jeziku C# (poudarek je na MVC arhitekturi),
  • mehka znanja (sodelovanje z uporabniki, komunikacija, razumevanje problema, razumevanje obravnavanega poslovnega procesa).

Kraj dela: Novo mesto.

Urnik dela: po dogovoru.

Urna postavka: po dogovoru.

Kandidate, ki vas delo zanima, vabimo, da čim prej pošljete prijavo na: a.repolusk@tpv.si (Anja Repolusk).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani https://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2016/2017 na Adecco H. R., d. o. o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.