Domov > Obvestila > CREA, d. o. o.

CREA, d. o. o.

Datum objave: 30. 7. 2017
Vir: Zaposlitveni oglas
Razvijalec .NET (študentsko delo ali redna zaposlitev, rok za prijavo 1. oktober 2017)

CREA, d. o. o., je inovativno in uspešno podjetje (po raziskavi bonitetne hiše Bisnode spada podjetje CREA med 0,7 % najboljših podjetij v Sloveniji), ki se osredotoča na napredne in zahtevne projekte na področju IT in poslovnih procesov. Nenehno sprejemamo nove tehnološke izzive doma in v tujini. Pri nas so našli izzive številni študentje z visoko, univerzitetno, magistrsko in celo doktorsko izobrazbo. Nekateri so tudi s FMF. :)

Se vidiš v naši ekipi?

• Te veselijo Microsoftova razvojna orodja (Visual Studio.NET) in programski jeziki, predvsem C#?
  • Bi se rad naučil načrtovanja in uporabe podatkovnih zbirk: SQL Server, Oracle, MySQL, Postgres idr.?
  • Si že postavil rešitev v oblaku ali uporabljal oblačne storitve: Amazon WS, Microsoft Azure?

Ampak … kar nekaj od naštetih tehnologij ne poznam?

Seveda. :) Pomembnejši od trenutnega tehničnega znanja so nam veselje in želja po načrtovanju in razvoju programskih rešitev. Seveda pa nam je pomembna tudi tvoja sposobnost učenja, vztrajnost in tvoj čut za skupinsko delo.

Bom delal sam?

Seveda ne. :)

• Na začetku bo velik poudarek na tvojem uvajanju v podjetje, na delo v podjetju.
  • Dobil boš mentorja, ki bo delal neposredno s tabo.
  • Drugače pa delamo v projektnih ekipah, med samo pa si zelo radi pomagamo.

Kdo bodo moji sodelavci?

• Ekipa je zasnovana okoli strokovnjakov, ki so nekoč zasnovali prvo in največjo spletno banko v Sloveniji (NLB Klik in SKB.NET).
  • Naša ekipa je naredila prvi gradnik za elektronski podpis v Sloveniji.
  • Danes smo mlada ekipa, ki pa še vedno rada inovira.
  • Še posebej pa radi pomagamo slovenskim podjetjem, da bi skupaj z nami postali boljši in bolj napredni.
  • V naši izkušeni ekipi boš zagotovo dobil veliko znanja in možnosti za dodatno strokovno izobraževanje.

A pri vas samo programirate?

Čeprav radi načrtujemo in razvijamo, pa se zabavamo tudi drugače. :)

• Na hodniku je vsak dan na voljo sveže sadje,
  • težko se upremo sladoledu - ja, saj vemo da ni »fajn«, je pa takoo dober … :)
  • Redno organiziramo zabavne teambuildinge po Evropi (Praga, kajak na reki Uni, Beograd, adrenalinski parki, orientacijski teambuildingi, ni da ni …),
  • športne dneve in piknike,
  • družimo se tudi na bovlingu in kartingu.
  • Včasih zvečer skupaj obiščemo center Ljubljane, kjer … Ah, recimo, da se zna končati … zanimivo. :)
  • Naj ostalo za enkrat ostane skrivnost. :)

Bom lahko uskladil delo s študijem?

Seveda, študij naj bo na prvem mestu. Z delom je smiselno pričeti, ko imaš na voljo 80-100 ur na mesec, v izpitnem obdobju pa ti priporočamo, da se popolnoma posvetiš obveznostim na fakulteti.

Kaj pa sedaj?

Povej nam, kaj te veseli, kaj še posebej rad delaš in kaj si že počel - pošlji nam svoj CV na info@crea.si

Spletni naslovi:

www.crea.si