Domov > Obvestila > Prva osebna zavarovalnica, d. d.

Prva osebna zavarovalnica, d. d.

Datum objave: 22. 8. 2017
Vir: Zaposlitveni oglas
Aktuar - pripravnik (študentsko delo ali redna zaposlitev, rok za prijavo 13. september 2017)

Vas veseli matematika in ste pripravljeni sprejeti nov izziv? Izkoristite priložnost in se pridružite naši ekipi aktuarjev v Oddelku aktuarstva in razvoja zavarovalnih produktov. Iščemo sodelavca/ko začetnika.

Vaše poglavitne naloge bodo na naslednjih področjih dela:

• priprava predlogov zavarovalnih podlag,
  • analiziranje strukture premije, škod in zavarovalno-tehničnih rezultatov posameznih zavarovalnih vrst,
  • pomoč pri sestavljanju aktuarskih poročil, analiz in obračunov,
  • analiziranje zavarovalnih tveganj s področja zavarovanj in njihovega vpliva na zavarovalnico,
  • priprava pogojev in cenikov za zavarovanja,
  • spremljanje, poznavanje in implementacija zakonodaje na svojem področju dela,
  • pridobivanje podatkov iz informacijskega sistema za aktuarske in statistične namene,
  • sodelovanje pri razvoju zavarovalnih produktov,
  • sodelovanje pri razvoju aktuarskih modelov,
  • administrativno vodenje pozavarovalne in sozavarovalne zaščite,
  • načrtovanje in oblikovanje pozavarovalne zaščite,
  • opravljanje sorodnih del po navodilih nadrejenih.

Od vas pričakujemo visokošolsko oz. višješolsko strokovno izobrazba smeri matematika, fizika, računalništvo, elektrotehnika oz. strojništvo (lahko absolvent).

Nudimo vam:

• delovanje v urejenem in prijetnem okolju rastočega podjetja,
  • delo z ambicioznim in s proaktivno usmerjenim strokovnim timom,
  • možnost osebnega in kariernega razvoja,
  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas oz. študentsko delo (za dolgoročno sodelovanje).

Vabimo vas, da nam vaše pisne ponudbe s priloženim življenjepisom pošljete do 13. 9. 2017 po e-pošti na naslov: zaposlitev@prva.net s pripisom "za delovno mesto Aktuar - pripravnik".

Več o nas na: www.prva.net