Domov > Obvestila > Poljudno predavanje I <3 MAT

Datum objave: 5. 3. 2018
Vir: Splošno obvestilo
Četrtek, 8. 3. 2018, ob 18.30 na Jadranski 21 v učilnici 2.02
Vabimo vas na POLJUDNO MATEMATIČNO PREDAVANJE I <3 MAT na Fakulteti za matematiko in fiziko, s katerim bomo zaključili cikel poljudnih matematičnih predavanj v tem šolskem letu.

V predavanju z naslovom UPORABNE KRIVULJE bomo s profesorico Marjetko Knez raziskovali, kako so krivulje uporabne tako v čisti matematiki kot tudi v industriji, oblikovanju in umetnosti. Predavanje bo v četrtek, 8. 3. 2018, ob 18.30 na Jadranski 21 v učilnici 2.02.

Vljudno vabljeni!

Matematika je čudovita veda, ki uči razumeti in reševati probleme, obenem pa možganom nudi najboljši trening analitičnega mišljenja.
Zato Oddelek za matematiko FMF v Ljubljani organizira cikel poljudnih predavanj, namenjenih našim bodočim študentom, dijakom, mentorjem, staršem in vsem, ki želijo (p)ostati matematično fit.