Domov > Obvestila > Zagovor zaključne naloge: Blaž Milenković, Umeritev in optimizacija nastavitev sistema ABC (Active Breathing Coordinator™) za nadzor dihalne faze med radioterapijo

Datum objave: 8. 4. 2019
Vir: Zagovor diplome na Oddelku za fiziko
v četrtek, 11. aprila 2019 ob 15.00 uri v Kuščerjevem seminarju, na Jadranski 19.
Blaž Milenković, študent Visokošolskega strokovnega študijskega programa Fizikalna merilna tehnika,1. stopnja,  bo zagovarjal zaključno nalogo  z naslovom Umeritev in optimizacija nastavitev sistema ABC (Active Breathing Coordinator™) za nadzor dihalne faze med radioterapijo ,  v četrtek, 11. aprila 2019 ob 15.00 uri  v Kuščerjevem seminarju, na Jadranski 19.

Komisija:

• doc. dr. Aleš Mohorič
  • prof. dr. Borut Paul Kerševan,
  • doc. dr. Matija Milanič,
  • doc. dr. Andrej Studen (mentor) in
  • dr. Daša Grabec (somentorica).