Domov > Obvestila > Institut Jožef Stefan, Odsek za avtomatiko, biokibernetiko in robotiko

Institut Jožef Stefan, Odsek za avtomatiko, biokibernetiko in robotiko

Datum objave: 6. 9. 2019
Vir: Zaposlitveni oglas
Raziskovalec (študentsko delo ali redna zaposlitev)

Iščemo študente in študentke naravoslovnih ali tehničnih znanosti (elektrotehnike, računalništva, matematike ali fizike) za raziskovalno delo na področju robotike. Kandidati se bodo lahko osredotočili na razvoj metod vodenja robotov. Možno je tudi interdisciplinarno delo na presečišču robotike, strojnega učenja, nevromehanike in človekove motorične kontrole.

Delo bo potekalo v okviru laboratorija CoBoTaT – Laboratory for collaborative robotics (cobotat.ijs.si).

Od kandidatov pričakujemo dobro znanje računalništva in programiranja, visoko motiviranost za raziskovalno delo in dobre delovne navade.

Možnost štipendiranja, dela preko študentskega servisa, mentorstva pri izdelavi magistrskih nalog ali redne zaposlitve.

Zainteresirane kandidate vabimo, da kontaktirajo doc. dr. Tadeja Petriča na e-mail naslov tadej.petric@ijs.si.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.