Domov > Obvestila > Triglav, Zdravstvena zavarovalnica

Triglav, Zdravstvena zavarovalnica

Datum objave: 6. 9. 2019
Vir: Zaposlitveni oglas
Delo na področju upravljanja s tveganji (študentsko delo, rok za prijavo 30. september 2019)

Na Triglav, Zdravstveni zavarovalnici, d. d., iščemo študenta ali študentko za delo na področju upravljanja s tveganji.

Glavna opravila:

• Priprava analiz na področju upravljanja s tveganji
  • Izvedba ocenjevanj tveganj in obdelava finančnih podatkov
  • Priprava poročil za potrebe notranjega in zunanjega okolja

Od kandidatov pričakujemo:

• Univerzitetni program na Fakulteti za matematiko in fiziko ali Ekonomski fakulteti  (podiplomski študij finančne smeri, kvantitativnih financ ali aktuarstva) - študentski status, zaključni letnik ali absolventski status v šolskem letu 2019/2020,
  • Poznavanje financ in zavarovalništva,
  • Poznavanje uporabe orodij MS Office,
  • Znanje angleškega jezika,
  • Sposobnost timskega dela,
  • Natančnost in analitičnost,
  • Dobra pismenost (tudi v angleškem jeziku),
  • Samoiniciativnost.

Ponujamo:

• Delo v mladem kolektivu in urejenem okolju z možnostjo osebnega in strokovnega razvoja,
  • Možnost kasnejše redne zaposlitve,
  • Opravljanje dela v Ljubljani.

Vaše prijave z življenjepisom in opisom dosedanjih delovnih izkušenj pričakujemo do 30. septembra 2019 na e-mail kadrovske@triglavzdravje.si (pripis: za študenta UT).

Informacije:
TRIGLAV, Zdravstvena zavarovalnica, d.d.
Področje kadrovskih in splošnih zadev
Pristaniška ulica 10
6000 Koper
tel. 05/66 22 401

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.