Domov > Obvestila > Nujno obvestilo: zaprtje stavb UL FMF

Nujno obvestilo: zaprtje stavb UL FMF

Datum objave: 15. 3. 2020
Vir: Obvestilo dekanata sodelavcem in študentom
Danes ob 14.43 smo prejeli »Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih«. Odlok začne veljati 16. marca 2020 ob 00.00 uri do preklica.

Odlok, ki ga je sprejela Vlada RS, pomeni, da bo od 16. marca 2020 naprej fakulteta v celoti zaprta in vstop bo možen le za izjemne primere – v stavbah bodo prisotne samo nujne dežurne službe brez fizičnih kontaktov (ena oseba v enem prostoru) – vzpostavila se bo evidenca vstopov v stavbe. V stavbi Jadranska 21 bo odprt samo zadnji vhod (pri RRC).

Vsi, ki bi morali priti na delo, ostanite doma in delajte od doma razen oseb, ki bodo dobile navodilo, da pridejo v službo (recepcija, čistilke, računalniški center, FRS, …).

Vljudno prosim, da to informacijo takoj posredujete tudi drugim