Domov > Obvestila > Poletne šole VIU

Poletne šole VIU

Datum objave: 23. 3. 2020
Vir: Obvestilo študentom matematike
Vse informacije so objavljene na www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu.

Posredujemo vam informacije glede poletnih šol VIU, ki so objavljene na www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu.

Povzetek:

• Odprte so prijave na poletno šolo »Critical Infrastructure Resilience 2020«. Poletna šola bo potekala od 20. do 24. 7. 2020. V kolikor se situacija s koronavirusom ne umiri, bo poletna šola izvedena virtualno (v tem primeru je predvidena zmanjšana kotizacija za udeležence). Rok za prijavo je 15. 5. 2020. Več informacij lahko najdete na tej povezavi.
  • Odprte so tudi prijave na poletno šolo »Films in Venice and Filming Venice«. Poletna šola bo potekala od 24. 8. do 2. 9. 2020. Rok za prijavo je 15. 5. 2020. Več informacij lahko najdete na tej povezavi.
  • Poletna šola »Global Shakespeare: Othello's Venice in the World« je prestavljena na naslednje leto (2021), poletna šola »Summer Institute on Ageing 2020« pa je odpovedana.