Preskoči na glavno vsebino

Zagovor doktorata: Gašper Razdevšek, Kakovost slike pri Čerenkovi pozitronski emisijski tomografiji

Datum objave: 21. 4. 2023
Zagovor doktorata na Oddelku za fiziko
ponedeljek
april
Ura:
ID: 944 4906 2095 – Geslo: 505424

Gašper Razdevšek, mag. med. fiz., študent doktorskega študijskega programa 3. stopnje Matematika in Fizika, smer Fizika, izbirna skupina Fizika, bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom *»Kakovost slike pri Čerenkovi pozitronski emisijski tomografiji« * oz. »Image quality in Cherenkov positron emission tomography« v ponedeljek, 24. aprila 2023, ob 12:30 v prostorih Fakultete za matematiko in fiziko, v Peterlinovem paviljonu na Jadranski 26 in preko videokonferenčnega sistema Zoom.

• Komisija: * prof. dr. Robert Jeraj (UL FMF, IJS), prof. dr. Samo Korpar (UM FKKT), dr. Johan Nuyts (Katholieke Universiteit Leuven, Belgija), doc. dr. Rok Dolenec (mentor) in prof. dr. Tomaž Košir (dekan, vodja zagovora).