Preskoči na glavno vsebino

Zagovor doktorata: Tanja Goričanec, Odziv zunaj-središčnih detektorjev nevtronov v tipičnem tlačnovodnem jedrskem reaktorju

Datum objave: 29. 9. 2023
Zagovor doktorata na Oddelku za fiziko
sreda
oktober
Ura:
08.00

Tanja Goričanec, mag. jedr. teh., študentka doktorskega študijskega programa 3. stopnje Matematika in Fizika, smer Fizika, izbirna skupina Jedrska tehnika, bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom »Odziv zunaj-središčnih detektorjev nevtronov v tipičnem tlačnovodnem jedrskem reaktorju« oz. »Ex-core neutron detector response in a typical PWR nuclear power plant« v sredo, 4. oktobra 2023, ob 8.00 v prostorih Fakultete za matematiko in fiziko, v Kuščerjevem seminarju na Jadranski 19.

• Komisija: * prof. dr. Boštjan Golob (predsednik), prof. dr. Iztok Tiselj (IJS, UL FMF) in izr. prof. dr. Andreas Solders (Uppsala University, Švedska), izr. prof. dr. Luka Snoj (mentor), doc. dr. Marjan Kromar (somentor) in prof. dr. Janez Bonča (dekan, vodja zagovora).