Podjetniški klub FMF

Lokacija:
predavalnica F1 na FMF, Jadranska 19, pritličje
Podjetniški klub FMF

Naslednje srečanje Podjetniškega kluba na Fakulteti za matematiko in fiziko bo potekalo v sredo, 17. aprila 2024, s pričetkom ob 18. uri v učilnici F1 na Jadranski 19.

Na srečanju se nam bo pridružil Matej Tušak, priznan športni psiholog in profesor na Fakulteti za šport, ki svoje usluge v obliki delavnic in svetovanj ponuja tudi podjetjem ter posameznim podjetnikom. Njegove bogate izkušnje in znanje bodo zagotovo navdihujoče. Prav tako bo to odlična priložnost za udeležence, da od gosta prejmejo dragocene nasvete in uporabne povratne informacije za svoja podjetniška prizadevanja.

Če imate že ustanovljeno podjetje in vam bi koristilo mreženje, izmenjava praks in idej z ostalimi podjetniki ali pa ste še čisto na začetku svoje poti in bi potrebovali samo malce vpogleda, motivacije in pomoči, ste vabljeni da se nam pridružite v sredo!

Timotej Lemut