Preskoči na glavno vsebino

Zagovor doktorata: Petra Papež, Večskalne simulacije interakcije tekočinskega toka z biološkimi makromolekulami

Datum objave: 10. 6. 2024
Zagovor doktorata na Oddelku za fiziko
ponedeljek
junij
Ura:
ID: 921 8051 8241 – Geslo: 802739

Petra Papež, študentka doktorskega študijskega programa 3. stopnje Matematika in Fizika, smer Fizika, izbirna skupina Fizika, bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom »Večskalne simulacije interakcije tekočinskega toka z biološkimi makromolekulami« oziroma »Multiscale simulation of fluid flow interaction with biological macromolecules« v ponedeljek, 17. junija 2024, ob 10.00 v prostorih Fakultete za matematiko in fiziko, v Kuščerjevem seminarju na Jadranski 19.

• Komisija: * izr. prof. dr. Miha Škarabot (predsednik), doc. dr. Gregor Skačej, prof. dr. Cameron F. Abrams (Drexel University, Filadelfija, ZDA), prof. dr. Matej Praprotnik (mentor), izr. prof. dr. Franci Merzel (KI, somentor) in prof. dr. Janez Bonča (dekan, vodja zagovora).