ASEF predstavitev za študente s področja inženirstva

Datum objave: 19. 10. 2020
Obvestilo dekanata študentom

Spoštovani,

ameriško-slovenska izobraževalna fundacija ASEF štipendira 10-tedenske raziskovalne obiske na vrhunskih univerzah in raziskovalnih institucijah v ZDA, Kanadi, Veliki Britaniji, Avstraliji, Avstriji, na Danskem in na Novi Zelandiji s področja strojništva, elektrotehnike in računalništva.

Štipendisti bodo predstavili štipendijski program in svoje izkušnje v tujini. Na voljo bodo za vsa vprašanja in tudi z nasveti , kako se uspešno prijaviti na razpis.

Pridružite se nam na spletu 19.10. ob 15:00.

Prijavi se prek POPR-a!

Vse prijave na dogodke in svetovanja zdaj potekajo preko POPR-a – portala osebne in profesionalne rasti. Študenti se v POPR prijavite kar s svojo UL digitalno identiteto, ostali pa sledite registracijskemu postopku. Več o POPR-u si preberite med našimi novicami. Na dogodek se lahko prijavite preko te povezave.

IZZIVI V TUJINI - ASEF: raziskuj na najboljših univerzah na svetu! Predstavitev za študente s področja inženirstva

Z lepimi pozdravi.

Tajništvo UL FMF