Ekonomska fakulteta vabi na tekmovanje Innovative all-nighter

Datum objave: 29. 10. 2020
Obvestilo dekanata študentom
Od 19. - 20. novembra 2020 bo prek spleta potekalo 24 urno tekmovanje primerno za študente vseh fakultet. 24 zabavnih ur, ustvarjalno razmišljanje, inovativne rešitve, timsko delo in mreženje z vrstniki in priznanimi slovenskimi podjetji.

Namen tekmovanja Innovative all-nighter je v 24 urah najti inovativne pristope kako približati določen izdelek ali blagovno znamko izbranega podjetja mladim. Dogodek je odlična priložnost za povezovanje med študenti iz različnih fakultet in spoznavanje vsakodnevnih izzivov, s katerimi se soočajo podjetja.

Prijavi se, poišči najboljšo rešitev za izziv, ki ga zastavi izbrano podjetje, in osvoji bogate nagrade🎁🎊 Več informacij najdeš na spletni strani inovativeallnighter.com. Prijavnina znaša 5 EUR in vključuje "goodie bag" sponzorjev dogodka.