CAMTP - Center za uporabno matematiko in teoretično fiziko Univerze v Mariboru

Datum objave: 29. 4. 2021
Zaposlitveni oglas
Mladi raziskovalec (redna zaposlitev, rok za prijavo 30. junij 2021)

Na CAMTP (Center za uporabno matematiko in teoretično fiziko Univerze v Mariboru) je odprto delovno mesto mladega raziskovalca (m/ž) na področju nelinearne dinamike (klasični in kvantni kaos) pod mentorstvom prof. dr. Marka Robnika (člana EASA in direktorja CAMTP), ki ga financira ARRS (Javna agencija za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije) za obdobje od 1. oktobra 2021 do 30. septembra 2025.

Kandidat bo izvajal raziskovalno delo na CAMTP in hkrati doktorski študij teoretične fizike na Fakulteti za naravoslovje in matematiko (FNM) Univerze v Mariboru. Pogoj je opravljeni magisterij na področju fizike z zaključno povprečno oceno najmanj 8,0. Kandidati naj pošljejo poizvedbe in prijave na elektronski naslov: Robnik@uni-mb.si.

Rok za prijavo je 30. junij 2021.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.