Fakulteta za strojništvo, Laboratorij za tehnično kibernetiko, obdelovalne sisteme in računalniško tehnologijo

Datum objave: 10. 5. 2021
Zaposlitveni oglas
Mladi raziskovalec (redna zaposlitev, rok za prijavo 31. maj 2021)

Laboratorij LAKOS (https://web.fs.uni-lj.si/lakos/) na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani išče interesente in interestentke za mesto mladega raziskovalca.

Tema doktorskega študija bodo aplikacije umetne inteligence (spodbujevalnega učenja) v večrobotskih mobilnih sistemih. Pričakovano je teoretično in eksperimentalno delo na področjih modeliranja interakcij v takšnih sistemih, izvajanja simulacij in prenosa simuliranih obnašanj na realne robote.

Do septembra 2021 mora kandidat zaključiti univerzitetni študijski program druge stopnje s povprečno študijsko oceno vseh izpitov in vaj (brez diplome) vsaj 8.

Vse zainteresirane vabimo, da izrazijo interes in pridobijo dodatne informacije prek elektronske pošte na rok.vrabic@fs.uni-lj.si do 31. maja 2021. Razpis bo predvidoma objavljen poleti.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.