Triglav, Zdravstvena zavarovalnica

Datum objave: 31. 5. 2021
Zaposlitveni oglas
Delo na področju inteligentnih procesov in izkušenj strank (študentsko delo, rok za prijavo 7. junij 2021)

Triglav zdravje vabi k sodelovanju študenta ali študentko na področju inteligentnih procesov in izkušenj strank.

Si oseba, ki si želi pridobiti izkušnje na področju delovanja in uporabe sistemov poslovne inteligence v poslovnem okolju? Ne čakaj, pridruži se naši ekipi in prispevaj k skupnim zmagam s svojim odnosom, sposobnostmi in znanjem.

Glavne naloge so:

• analiza zahtev uporabnikov in izdelava MS Power BI poročil
  • komunikacija in koordinacija z internimi naročniki
  • komunikacija in koordinacija z zunanjimi izvajalci
  • sodelovanje pri usposabljanju uporabnikov MS Power BI poročil
  • poročanje o poteku in rezultatih dela

Ponujamo:

• delo v urejenem okolju
  • fleksibilen delovni čas
  • uvajalno mentorstvo
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja
  • opravljanje dela v Kopru ali Ljubljani
  • študentsko delo

Od kandidatov pričakujemo:

• univerzitetni program na Fakulteti za matematiko in fiziko ali Ekonomski fakulteti
  • najmanj zaključen prvi letnik podiplomskega študija in študentski status ali absolventski status v šolskem letu 2020/2021
  • poznavanje MS Office orodij
  • željo po razvoju
  • samoiniciativnost
  • dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti

Prednosti imajo:

• kandidati s poznavanjem MS Power BI s poudarkom na izdelavi poročil
  • kandidati s poznavanjem MS SQL

Vaše prijave z življenjepisom in opisom dosedanjih delovnih izkušenj ter dokazili o izpolnjevanju zahtevanih pogojev pričakujemo do 7. 6. 2021 na naslovu kadrovske@triglavzdravje.si (pripis: za študenta IPIS).

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.