HUD DELAVNICA - vstop na vašo pot v svet (ne)tehnoloških inovacij

Datum objave: 19. 8. 2021
Obvestilo vsem študentom FMF
Pisarna za prenos znanja UL vas vabi, da se nam pridružite na HUDi KICK OFF DELAVNICI z izr. prof. dr. Anjo Svetina Nabergoj, profesorico na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljana in predavateljico na Stanford University.

Namen delavnice je, da zaženete misli, prevetrite ideje in izpo(po)lnite svoje HUDe vprašalnike za prijavo vaše 🎭📗🎨 netehnološke inovacije na HUD razpis UL. Spoznali boste nove veščine, ki vam bodo pomagale na 🚀 vaši poti v svet inovacij. Od razvijanja podjetniške priložnosti do dela v 👨👩👦👦 interdisciplinarnih timih. Osrednji poudarek delavnice pa bo kreativno sodelovanje in ustvarjanje sodelovalne (inovacijske) miselnosti. Delavnico organizira Pisarna za prenos znanja UL.

⏰ Kdaj? 23. avgust ob 15. uri 📍 Kje? Na spletu prek Zoom-a ✏️ Prijavite se na HUDo kick off delavnico! Zoom registracija

Vas zanima več o delavnici? ⏩ UL Pisarna za prenos znanja

Svoje prevetrene ideje, ki naslavljajo družbeni izziv, prijavite na HUD razpis 👇🏻

HUD vprašalnik