Osnovna šola Komenda Moste

Datum objave: 22. 9. 2021
Zaposlitveni oglas
Učitelj fizike (redna zaposlitev, rok za prijavo 27. september 2021)

Na Osnovni šoli Komenda Moste iščemo učitelja fizike (m/ž) za polovični delovni čas in določen čas (nadomeščanje odsotnega delavca).

• poučevanje v oddelkih predmetne stopnje osnovne šole
  • opravlja dela in naloge, določene s predpisi in letnim delovnim načrtom zavoda ter po navodilih vodstva
  • izvajanje priprav na VIZ delo, neposredno izvajanje VIZ dela, dopolnjevanje učne in delovne obveznosti v razširjenem programu
  • v nujnih primerih delavec opravlja tudi naloge, ki sicer ne sodijo v celoti v opis njegovih nalog.

Delo se opravlja v OŠ Komenda Moste, Glavarjeva cesta 37, 1218 Komenda, izjemoma tudi v organizacijski enoti v Mostah (Moste 40, 1218 Komenda).

Kontakt: 064 183 104 (Barbara) in o-komenda.lj@guest.arnes.si

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.