Institut Jožef Stefan, Odsek za nanostrukturne materiale

Datum objave: 29. 9. 2021
Zaposlitveni oglas
Delo na področju postavitve avtomatiziranega laboratorija (študentsko delo, rok za prijavo do zapolnitve mest)

Iščemo študenta ali študentko za delo na postavitvi robotiziranega laboratorija. Delo poteka na Odseku za nanostrukturne materiale Instituta Jožef Stefan, kjer postavljamo avtomatiziran laboratorij za odkrivanje novih materialov. Pomoč potrebujemo predvsem pri delu v simulacijskem okolju KUKA Sim 4.0 ter kasneje pri vzpostavitvi delovanja novega laboratorija, ko bo ta postavljen.

Potrebujem motiviranega, ustvarjalnega in inovativnega posameznika, ki mu novo področje dela predstavlja izziv. Idealno je to absolvent, s katerim bi lahko vzpostavili tudi dolgoročno sodelovanje in skupaj uresničevali našo vizijo.

Od študenta pričakujemo:

• izkušnje s 3D modeliranjem,
  • izkušnje na področju programiranja (predvsem Python),
  • sposobnost kreativnega razmišljanja in samoiniciativnega iskanja rešitev,
  • organiziranost, odzivnost in zanesljivost.

Zainteresirani naj prosim pošljejo kratek življenjepis na elektronski naslov luka.suhadolnik@ijs.si z zadevo “Delo z robotom“.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.