EBA, Ljubljana

Datum objave: 28. 10. 2021
Zaposlitveni oglas
Samostojni razvojni inženir (redna zaposlitev, rok za prijavo 12. november 2021)

Če si želiš delati v ustvarjalnem in sproščenem okolju, kjer bo tvoje znanje upoštevano in kjer ga boš lahko nadgrajeval in krepil svoje kompetence, nam to sporoči čim prej.

V svojo sredino vabimo osebo, ki išče zaposlitev in je končala magistrski študij (lahko tudi dodiplomski študij) računalništva na Fakulteti za računalništvo in informatiko ali študij matematike na Fakulteti za matematiko in fiziko ali pa je tik pred zagovorom diplome. Zaposlitev je možna takoj.

Poleg dobrih odnosov in dobre plače, boš ob koncu leta prejel tudi nagrado za poslovno uspešnost in druge bonitete.

Delo, ki ga boš opravljal, je zlasti:

• razvoj produktov na področju digitalizacije podjetij in drugih organizacij.

EBA je mlado hitrorastoče podjetje z odličnimi bonitetami kot so Platinasta odličnost in SME excellent, ki odražajo notranjo poslovno kulturo naše družbe.

Svoj interes sporoči Dušanu Pavčniku, pomočniku direktorice na e-naslov: dusan.pavcnik@eba.si.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.