Osnovna šola Polhov Gradec

Datum objave: 2. 11. 2021
Zaposlitveni oglas
Učitelj matematike in fizike (redna zaposlitev ali študentsko delo, rok za prijavo 8. november 2021)

Na Osnovni šoli Polhov Gradec iščemo učitelja matematike in fizike (m/ž) za polni delovni čas in določen čas (nadomeščanje odsotnega delavca). Zaželeno je, da ima kandidat končano vsaj 1. bolonjsko stopnjo študija na FMF.

Vsebina dela:

• poučevanje v oddelkih predmetne stopnje osnovne šole,
  • priprave na VIZ delo, neposredno izvajanje VIZ dela, dopolnjevanje učne in delovne obveznosti v razširjenem programu, v primeru redne zaposlitve tudi nadomeščanje,
  • opravlja dela in naloge, določene s predpisi in letnim delovnim načrtom zavoda ter po navodilih vodstva.

Delo se opravlja v OŠ Polhov gradec, Polhov Gradec 95, 1355 Polhov Gradec. Kontakt: 059 082 654 (Barbara Kokot) in Ilinka.Kucler@guest.arnes.si.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.