Osnovna šola Bistrica

Datum objave: 25. 11. 2021
Zaposlitveni oglas
Učitelj matematike (študentsko delo ali redna zaposlitev, rok za prijavo 30. november 2021)

Na Osnovni šoli Bistrica iščemo učitelja matematike (m/ž) za polni delovni čas in določen čas (nadomeščanje odsotnega delavca).

Vsebina dela:

• poučevanje v oddelkih predmetne stopnje osnovne šole,
  • priprave na VIZ delo, neposredno izvajanje VIZ dela, dopolnjevanje učne in delovne obveznosti v razširjenem programu, v primeru redne zaposlitve tudi nadomeščanje,
  • opravlja dela in naloge, določene s predpisi in letnim delovnim načrtom zavoda ter po navodilih vodstva.

Delo se opravlja v Osnovni šoli Bistrica, Begunjska cesta 2, 4290 Tržič. Kontakt: 04 5971 763 (Dina Pintarič) in dina.pintaric@os-bistrica.si.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.