Univerza v Ljubljani, Fakulteta za strojništvo

Datum objave: 9. 12. 2021
Zaposlitveni oglas
Asistent (redna zaposlitev, rok za prijavo 31. december 2021)

V Laboratoriju LAMPA na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani iščemo asistenta (m/ž) za predmete na področju Mehatronike in sicer s poudarkom na krmiljenju in regulaciji. Iščemo kandidate z zaključeno drugo stopnjo na enem izmed naslednjih programov na UL FMF/FRI: Interdisciplinarni program računalništvo in matematika, Matematika, Fizika. Dobrodošli so tudi kandidati z zaključeno drugo stopnjo študija računalniške, strojne ali elektrotehniške smeri.

Kandidat naj bi predvidoma jeseni leta 2022 vpisal doktorski študij na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani. Področja možnih raziskav obsegajo: umetno inteligenco, strojni vid, robotiko, krmiljenje in avtomatizacijo.

Od kandidatov pričakujemo:

• končano drugo stopnjo študija,
  • poznavanje programskih jezikov Python in/ali C,
  • smisel za delo s študenti.

Vse zainteresirane kandidate prosimo, naj nas do vključno 31. decembra 2021 kontaktirajo na elektronski naslov: primoz.podrzaj@fs.uni-lj.si.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.