Triglav, Zdravstvena zavarovalnica

Datum objave: 2. 3. 2022
Zaposlitveni oglas
Delo na področju aktuarstva (študentsko delo, rok za prijavo 10. marec 2022)

Od kandidatov se pričakuje aktivno sodelovanje z izkušeno ekipo aktuarjev v povezavi z:

• analizo zavarovalnih podatkov,
  • modeliranjem zavarovalnih produktov in rezervacij,
  • sodelovanjem pri pripravi poročil za potrebe notranjega in zunanjega okolja.

Od kandidatov pričakujemo:

• najmanj visokošolsko izobrazbo 1.stopnje (VI/2) na področju aktuarstva ali drugega primerljivega finančnega področja (FMF, FRI, EF (podiplomski študij finančne smeri, kvantitativnih financ ali aktuarstva)),
  • študentski status v šolskem letu 2021/2022,
  • zaželeno je osnovno znanje iz programiranja,
  • poznavanje uporabe orodij MS Office,
  • znanje angleškega jezika,
  • samoiniciativnost,
  • natančnost in analitičnost.

Ponujamo:

• študentsko delo,
  • možnost kasnejše redne zaposlitve,
  • uvajalno mentorstvo,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja,
  • fleksibilen delovni čas,
  • delo v urejenem okolju,
  • opravljanje dela v Ljubljani.

Vaše prijave z življenjepisom in opisom dosedanjih delovnih izkušenj ter dokazili o izpolnjevanju zahtevanih pogojev pričakujemo do 10. marca 2022. Svojo prijavo pošljite na elektronski naslov: kadrovske@triglavzdravje.si.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.