Karierni tabor (julij 2022): Z nami do novih znanj in kompetenc

Datum objave: 15. 6. 2022
Obvestilo vsem študentom FMF
Karierni centri UL med 4. in 8. julijem 2022 organizirajo niz brezplačnih delavnic, s katerimi boste okrepili svoje socialne, komunikacijske in računalniške kompetence.
Karierni tabor (julij 2022): Z nami do novih znanj in kompetenc

Kaj imajo skupnega snemanje videov, Excel in bonton? Karierni tabor! 😊

Karierni tabor je niz brezplačnih delavnic, ki jih organizirajo v Kariernih centrih Univerze v Ljubljani, s katerimi boste okrepili svoje socialne, komunikacijske in računalniške kompetence. Kakovostne delavnice z izbranimi strokovnjaki vam prinašajo znanja, s katerimi lahko izboljšate svojo zaposljivost. Karierni tabor bo potekal med 4. in 8. julijem 2022 na različnih fakultetah Univerze v Ljubljani.

Študentke in študente Univerze v Ljubljani, lepo ste vabljeni k prijavi in udeležbi!

Udeležite se lahko: 📱 Snemanje in montaža videov z gsm, ponedeljek 4. julij 2022

📊 10-urni tečaj Excel napredni, ponedeljek–sreda, 4.–6. julij 2022

🕶 Protokol in bonton, torek, 5. julij 2022