Fakulteta za matematiko in fiziko, Oddelek za matematiko

Datum objave: 7. 12. 2022
Zaposlitveni oglas
Sodelovanje na projektu "Sistem za samodejno preverjanje programerskih nalog" (študentsko delo, rok za prijavo 5. januar 2023)

Z dnem 8. 12. 2022 objavljamo razpis za sodelovanje študentov na projektu ** Sistem za samodejno preverjanje programerskih nalog v sodelovanju Fakultete za matematiko in fiziko, Fakultete za računalništvo in informatiko, Pedagoške fakultete, Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru in podjetjem Aflabs d.o.o. Projekt je bil odobren na javnem razpisu ** Projektno delo za pridobitev praktičnih izkušenj in znanj študentov v delovnem okolju 2022/2023.

Vključeni študent mora biti v obdobju trajanja projekta vpisan v javno veljaven študijski program v rs ter ne sme biti v delovnem razmerju, samostojni podjetnik posameznik ali prijavljen na zavodu rs za zaposlovanje v evidenci brezposelnih oseb.

Predvsem se lahko prijavijo študenti Fakultete za matematiko in fiziko, Pedagoške fakultete, Fakultete za računalništvo in informatiko, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru, ki obiskujejo študijske programe:

• računalništvo in informatika (1. stopnja vsš): 2 študenta,
  • računalništvo in informatika (2. stopnja uni): 1 študent,
  • matematika (1. stopnja vsš): 1 študent,
  • interdisciplinarni računalništvo in matematika (1. stopnja uni): 1 študent,
  • matematika in računalništvo (1. stopnja uni): 1 študent,
  • računalništvo in informacijske tehnologije (mag): 2 študenta.

Kandidati se prijavijo prek poslane elektronske pošte, ki vsebuje:

• naziv projekta (kot naslov sporočila): ** sistem za samodejno preverjanje programerskih nalog**,
  • ime, priimek, vpisna številka in smer študija,
  • življenjepis, ki vsebuje pretekle delovne izkušnje (zaželeno v europass stilu, PDF),
  • kratek in jedrnat predlog sodelovanja (do 400 besed, PDF), v katerem kandidati svoje izkušnje navežejo na enega ali več ciljev projekta.
  • izjavo, da se je študent seznanil s sistemom Pišek, tako, da je rešil vsaj eno nalogo, se vpisal (z uporabo svojega imena in priimka) v spletno učilnico, prijavil k predmetu NoviPišek, si tam prebral gradiva v razdelku gradiva in izpolnil nalogo ** vstopna naloga**,
  • izjavo, da je študent v obdobju trajanja projekta vpisan v javno veljaven študijski program v RS ter ni v delovnem razmerju, samostojni podjetnik posameznik ali prijavljen na zavodu rs za zaposlovanje v evidenci brezposelnih oseb,
  • fotokopijo dvignjene študentske napotnice (delodajalec: ul fmf, vrsta dela: projektno delo),
  • izjavo o tem, ali je kandidat že sodeloval na prejšnjih projektih pkp? Če je odgovor da, je obvezno naveden naslov projekta,
  • priloge: datoteke s predlogi nalog in sprememb, ki jih je kandidat oddal pri obveznosti.

Prijavijo se lahko tudi študenti drugih fakultet in smeri, vendar imajo prednost študenti zgoraj navedenih.

Kandidati se prijavijo tako, da ** do 5. 1. 2023** pošljejo popolno vlogo s priponkami po elektronski pošti na naslov: matija.lokar@fmf.uni-lj.si.

Projekt se bo izvajal od 18. 1. 2023 do 18. 6. 2023.

Projekt sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.