Fakulteta za strojništvo UL, Laboratorij za hlajenje in daljinsko energetiko

Datum objave: 13. 12. 2022
Zaposlitveni oglas
Samostojni strokovni delavec (redna zaposlitev, rok za prijavo 4. januar 2023)

Razpisano delovno mesto SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 (II), Šifra DM: J017103 (M/Ž) za Katedro za toplotno in okoljsko tehniko

Registrska številka objave na ZRSZ: OT21691

Pogoji za opravljanje dela:

• specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja) strojne ali druge naravoslovno tehnične smeri / visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) strojne ali druge naravoslovno tehnične smeri / magistrska izobrazba (2. bolonjska stopnja) strojne ali druge naravoslovno tehnične smeri;
  • znanje dveh tujih jezikov, znanja za uporabo računalniških programov, poznavanje predpisov področja, komunikativnost, vodstvene in organizacijske sposobnosti;
  • zaželene druge zahteve: aktivno znanje angleškega jezika, samostojna uporaba in izkušnje s programi MS Office Excel, Word, MS Project, AutoCAD, Solidworks (ali podobno), vozniški izpit B kategorije, praktične izkušnje s področja strojništva in/ali elektrotehnike, izkušnje pri eksperimentalnem delu, izkušnje pri uporabi loT (Arduino, Raspberry pi), najmanj visokošolska izobrazba tehniške ali naravoslovne smeri.

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z ustreznimi delovnimi izkušnjami.

Pogodba o zaposlitvi se lahko sklene samo s kandidatom ali kandidatko, ki izpolnjuje pogoje za zasedbo delovnega mesta.

Kratek opis dela in nalog:

Splošni opis:

• samostojno opravlja strokovne naloge na svojem delovnem področju,
  • izvaja operativne naloge delovnega področja,
  • oblikuje poročila, sklepe in stališča delovnega področja,
  • koordinira, spremlja in izvaja postopke svojega delovnega področja,
  • spremlja informacije in novosti na svojem delovnem področju,
  • opravlja druge naloge, ki vsebinsko sodijo v širše področje delovnega mesta po nalogu nadrejenega.

Podrobnejši opis:

• pripravlja materiale in naprave za izvedbo laboratorijskih vaj in raziskovalnih nalog,
  • sodeluje pri izvedbi vaj in raziskovalnih nalog,
  • urejanje in izdelava dokumentacije za pripravo projektov,
  • spremljaje izvajanja projektov in poročanje,
  • organiza popravila in vzdrževanje delovnih priprav.

Rok za prijavo do 04.01.2023.

Prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na lahde@fs.uni-lj.si

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.