Algebra and functional analysis seminar

Predavanje v okviru projekta COST (obvestilo Marjete Kramar Fijavž)
Algebra and functional analysis seminar
17. 1. 2023
Thu
12
Jan
Nikola Kovačević: Han's lemma for simple Lie algebras and irreducibility of C_3(L) if L is simple Lie algebra of type D4
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Thu
5
Jan
Marko Kandić: O praidealih v vektorskih mrežah
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.03, Jadranska 21
Thu
8
Dec
Polona Oblak: O ortogonalnih simetričnih matrikah / On orthogonal symmetric matrices
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Thu
1
Dec
Roman Drnovšek: Huijsmans-de Pagterjev problem v urejenih Banachovih algebrah
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.03, Jadranska 21
Thu
24
Nov
Pedro Fagundes: On images of multilinear graded polynomials on upper triangular matrices
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Seminar SAAAJ, Ljubljana 26.11.
Algebra and functional analysis seminar
18. 11. 2022
Thu
17
Nov
Ganna Kudryavtseva: Steinbergove algebre in njihove posplošitve
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Predavanje v okviru projekta COST (obvestilo Marjete Kramar Fijavž)
Algebra and functional analysis seminar
14. 11. 2022
Thu
10
Nov
Bojan Kuzma: Additive spectrum preservers on unbounded operators
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.03, Jadranska 21
Thu
3
Nov
Tea Štrekelj: Nekomutativna verjetnost in pozitivne preslikave
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 3.06
Thu
27
Oct
Klemen Šivic: Prostori matrik z omejenim številom lastnih vrednosti
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Roman Bessonov: Sobolev norms of solutions to NLS equation
Algebra and functional analysis seminar
22. 10. 2022
Thu
20
Oct
Lucijan Plevnik: Še nekaj posplošitev Wignerjevega izreka
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.03, Jadranska 21
Thu
13
Oct
Urban Jezernik: Stability and testability
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Thu
22
Sep
Adam Bene Watts: Classifying Perfect XOR Games
Algebra and functional analysis seminar
12:15 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Thu
2
Jun
Nikola Kovačević: GAP kot pomoč pri razcepnosti komutirajočih varijetet Liejevih algeber E tipa in v računanju tangentnih prostorov
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
Thu
26
May
Peter Šemrl: Posplošitve Wignerjevega izreka
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.04, Jadranska 21
Thu
19
May
Vladimir Müller: Matrices of operators
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - predavalnica MP4, FAMNIT, Koper
Thu
12
May
Daniel Vitas: L'vov-Kaplanskyjeva domneva in njene variacije
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04 / Zoom