Algebra and functional analysis seminar

Thu
7
Dec
Mara Pompili: On the arithmetic of upper cluster algebras
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 3.07
Thu
30
Nov
Janko Stennder: Multimorphisms on order unit spaces
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 3.07, Jadranska 21
Thu
23
Nov
Matthias Schötz: Associativity and Commutativity of Partially Ordered Rings
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 3.07
Seminar za analizo in algebro Alpe-Jadran (SAAAJ) v soboto, 25.11.2023, na FMF, P.02
Algebra and functional analysis seminar
16. 11. 2023
Thu
9
Nov
Daniel Windisch: On divisors of locally complete intersection schemes
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 3.07
Thu
26
Oct
Lajos Molnar: On a parametric family of distance measures that includes the Hellinger and the Bures distances
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 3.07, Jadranska 21
Thu
19
Oct
Andoni Zozaya: Degree of commutativity in general lamplighter groups
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 3.07
Predavanje v okviru projekta COST (obvestilo Marjete Kramar Fijavž)
Algebra and functional analysis seminar
17. 10. 2023
Thu
12
Oct
Tadej Starčič: On the orthogonal *congruence classes of Hermitian matrices
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 3.07, Jadranska 21
Thu
5
Oct
Katarina Bogdanović: A class of norm inequalities for operator monotone functions and hyponormal operators
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 3.07, Jadranska 21
Predavanje v okviru projekta COST (obvestilo Marjete Kramar Fijavž)
Algebra and functional analysis seminar
12. 6. 2023
Thu
8
Jun
Mitja Mastnak: Iracionalno po krožnici
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
Thu
1
Jun
Jaka Cimprič: From (semi-)prime ideals to (semi-)prime submodules
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FmF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
Thu
25
May
Marjeta Kramar Fijavž: Posplošitev izreka Kleinecke-Shirokov za matrike
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.04, Jadranska 21
Tue
23
May
Geoffrey Janssens: An abudance of free products in GL_n(D)
Algebra and functional analysis seminar
16:15 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
Thu
18
May
Janez Bernik: Povest o dveh ploskvah, 2. del
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
Thu
11
May
Janez Bernik: Povest o dveh ploskvah, 1. del
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
Matematični kolokvij. John Meakin: Combinatorial inverse semigroup theory
Algebra and functional analysis seminar
9. 5. 2023
Srečanje SAAAJ v soboto, 13.5.2203, na PMF v Zagrebu
Algebra and functional analysis seminar
8. 5. 2023
Thu
4
May
Matej Filip: Mutacije Laurentovih polinomov in njihova uporaba v deformacijski teoriji
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04