Algebra and functional analysis seminar

Thu
20
Apr
Janko Bračič: Kolineacije algebre operatorjev
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.04, Jadranska 21
Thu
13
Apr
Tea Štrekelj: Nekomutativna verjetnost in pozitivne preslikave, 2. del
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
Predavanje v okviru projekta COST (obvestilo Marjete Kramar Fijavž)
Algebra and functional analysis seminar
11. 4. 2023
Thu
6
Apr
Peter Šemrl: Loewnerjev izrek in geometrija prostora Minkowskega
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.04, Jadranska 21
Thu
30
Mar
Matej Brešar: The Waring problem for noncommutative algebras
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
Thu
23
Mar
Aljoša Peperko: Perron-Frobenius theory for some classes of nonnegative tensors in max algebra
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.04, Jadranska 21
Seminar SAFA 16. 3. odpade
Algebra and functional analysis seminar
13. 3. 2023
Thu
9
Mar
Martin Jesenko: Uporaba Kornove neenakosti
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.04, Jadranska 21
Thu
2
Mar
Ganna Kudryavtseva: Parcialna delovanja v teoriji polgrup
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
Thu
16
Feb
Michiya Mori: Ring isomorphisms of locally measurable operator algebras
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.04, Jadranska 21
Predavanje v okviru projekta COST (obvestilo Marjete Kramar Fijavž)
Algebra and functional analysis seminar
17. 1. 2023
Thu
12
Jan
Nikola Kovačević: Han's lemma for simple Lie algebras and irreducibility of C_3(L) if L is simple Lie algebra of type D4
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Thu
5
Jan
Marko Kandić: O praidealih v vektorskih mrežah
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.03, Jadranska 21
Thu
8
Dec
Polona Oblak: O ortogonalnih simetričnih matrikah / On orthogonal symmetric matrices
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Thu
1
Dec
Roman Drnovšek: Huijsmans-de Pagterjev problem v urejenih Banachovih algebrah
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.03, Jadranska 21
Thu
24
Nov
Pedro Fagundes: On images of multilinear graded polynomials on upper triangular matrices
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Seminar SAAAJ, Ljubljana 26.11.
Algebra and functional analysis seminar
18. 11. 2022
Thu
17
Nov
Ganna Kudryavtseva: Steinbergove algebre in njihove posplošitve
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
Predavanje v okviru projekta COST (obvestilo Marjete Kramar Fijavž)
Algebra and functional analysis seminar
14. 11. 2022
Thu
10
Nov
Bojan Kuzma: Additive spectrum preservers on unbounded operators
Algebra and functional analysis seminar
12:30 - učilnica 2.03, Jadranska 21